Оффенбург протестує проти расизму та AfD

18

Члени AfD Баден-Вюртемберг збираються в Оффенбурзі цими вихідними. У баденському місті наростає опір. Муніципалітет уже попереджає громадян про перешкоди на дорогах.

 

Оффенбург протестує проти расизму та AfD

Цієї суботи в Оффенбурзі, Баден, заплановано щонайменше дві демонстрації, приурочені до початку партійної конференції AfD. За даними реєстрації, близько 1000 людей вийдуть на вулиці на акції протесту альянсу “Aufstehen gegen Rassismus Offenburg” (Встань проти расизму Оффенбург), як повідомляє місто.

Окрім того, відбудеться ще одна демонстрація іншого організатора за участю близько 100 осіб. Місто попередило, що протести можуть призвести до затримок на дорогах та порушення автобусного сполучення.

Для AfD у Баден-Вюртемберг це друга партійна конференція за вісім місяців. На дводенній зустрічі в Оберрайнхаллі членам партії пропонується зокрема обговорити поправки до конституції.

Крім того, буде багато резолюцій, зокрема на теми сім’ї, податку на нерухомість, міграції та війни в Україні, сказав співголова партії Маркус Фронмайєр, відповідаючи на запитання. Він очолює федерацію у подвійному керівництві з Емілем Зензе, членом земельного парламенту. У липні минулого року у Штутгарті відбувся останній на даний момент з’їзд партії.

З липня державне об’єднання AfD перебуває під наглядом Управління захисту конституції як підозрюване у правому екстремізмі. Таким чином, секретній службі дозволено уважніше вивчати правих популістів? спостерігати за членами партії, стежити за телефонними розмовами та вербувати інформаторів.

Партійні збори вже якийсь час є предметом дебатів в Оффенбурзі. Мер Марко Штеффенс (ХДС) заявив у січні, що він не поділяє багато поглядів AfD. Але партія цілком могла орендувати зал Oberrheinhalle у Messe Offenburg-Ortenau, оскільки AfD мала законне право його використання.

На останній партійній конференції у липні Фронмайєр та Зензе оголосили про свій намір об’єднати розділену земельну партію. На той час Південно-Західна AfD була глибоко розколота між помірно-консервативними членами та табором фелькіш-націоналістів. На минулорічних виборах у штаті АФД зазнала великих втрат на південному заході. У результаті вона набрала 9,7% – зниження на 5,4%.

Читайте також:  Білоруська опозиція стурбована можливою мобілізацією

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я