Електронна пошта босів СДПН – об’єкт кібер-атаки

20

За даними Microsoft, російські хакери скористалися проломом у системі безпеки.

 

Електронна пошта босів СДПН – об’єкт кібер-атаки

Електронна пошта керівників партії СДПН стала об’єктом кібер-атаки. За даними СПД, це стало можливим завдяки вразливості програмного забезпечення. «Не можна виключати, що відтік даних з окремих електронних поштових скриньок», – заявила представниця СПД.

За її словами, атака відбулася ще у січні. За словами прес-секретаря, було порушено однозначну кількість поштових скриньок.

За даними Microsoft, російські зловмисники скористалися проломом у системі безпеки. СПД провела розслідування атаки спільно з Федеральним відомством з інформаційної безпеки та Федеральним відомством з охорони конституції відразу після того, як про це стало відомо у квітні. За наявними даними, на той момент уразливість у системі безпеки вже була закрита. Потенційно постраждалих було поінформовано. “Порушення конфіденційності порушених даних” не виключено, йдеться в повідомленні.

Генеральний секретар СДПН Кевін Кюнерт заявив, що є цілком обґрунтовані підстави вважати, що атаку здійснили зловмисники з Росії. Атака не здивувала СДПН. «Ми бачимо підтвердження нашої переконаності в тому, що ми рішуче протистоятимемо війні Путіна проти міжнародного права та його іншим атакам на всіх рівнях», – додав Кюнерт.

Читайте також:  Шольц приймає голову ультраправого уряду Італії Мелоні

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я