Обшук в офісі Європейської народної партії у Брюсселі

15

Лідер ХДС Тюрінгії Маріо Фойгт перебуває під слідством за звинуваченням у хабарництві з осені минулого року. Тепер бельгійська влада провела обшук в офісі ЄНП у Брюсселі.

 

Обшук в офісі Європейської народної партії у Брюсселі

У зв’язку з розслідуванням щодо тюрингської партії ХДС та лідера парламентської групи Маріо Фойгта було проведено обшуки в офісах Європейської народної партії (ЄНП) у Брюсселі. Таким чином, бельгійська влада надає юридичну допомогу німецьким слідчим, заявив Ханнес Грюнзейзен, прес-секретар прокуратури Ерфурта. Раніше Mitteldeutscher Rundfunk (MDR) повідомила про це.

Слідчі шукали інформацію про діяльність Фойгта в ході європейської виборчої кампанії 2019 р. Мета полягала в тому, щоб з’ясувати, який вплив обвинувачений вплинув на укладення контракту з компанією з Єни, сказав Грюнзайзен. Існує підозра, що Фойгт міг отримати гроші від цієї компанії після того, як вона отримала замовлення на проведення передвиборчої інтернет-кампанії від ЄНП. Прокуратура вже кілька місяців веде розслідування щодо Фойгта за підозрою у хабарництві у ділових операціях.

ЄНП підтвердила, що співробітники бельгійської і німецької поліції відвідали штаб-квартиру партії в Брюсселі у зв’язку з розслідуванням, що триває, у Тюрингії. «Партія співпрацює в умовах повної прозорості з відповідними органами та надає всю необхідну інформацію та документи», – йдеться у заяві партії на її сайті. Оскільки розслідування продовжується, подальших коментарів не буде.

Фойгт заперечує всі звинувачення через розслідування. У вівторок із ним не вдалося зв’язатися для отримання коментарів.

Парламент землі Тюрінгія зняв із Фойгта депутатський імунітет у вересні 2022 року на вимогу прокуратури Ерфурта. У середині жовтня у кількох приміщеннях політика від ХДС слідчі органи провели обшук та вилучили докази.

Читайте також:  Передбачуваний ватажок супротивників корони заарештовано

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я