Обшук у будинку екс-президента Бразилії Болсонару

16

Екс-президент Бразилії, котрий дотримується правих поглядів, завжди применшував небезпеку коронавірусу. Передбачається, що його особисті записи про щеплення, а також записи його дочки та колишнього помічника були сфальшовані.

 

Обшук у будинку екс-президента Бразилії Болсонару

За повідомленнями ЗМІ, поліція провела обшук у будинку колишнього президента Бразилії Жаїра Болсонару через підроблені сертифікати про щеплення. Поліцейські конфіскували мобільні телефони Болсонару та його дружини Мішель, повідомив телеканал TV Globo. Крім того, було заарештовано колишнього помічника Болсонара, підполковника Мауро Сіда Барбозу.

За даними Федеральної поліції, розслідування було спрямоване проти злочинної організації, яка нібито вводила неправдиві дані до системи Міністерства охорони здоров’я. Це дозволяло видавати сертифікати про щеплення людям, які насправді не були щеплені, та оминати обмеження на поїздки, наприклад, до Бразилії та США. Було видано 16 ордерів на обшук та 6 ордерів на арешт.

За даними TV Globo, дані про щеплення Болсонару, його дочки Лаури та його колишнього помічника Сіда, серед інших, були сфальсифіковані. Екс-президент, який дотримується правих поглядів, неодноразово висловлював сумніви щодо небезпеки коронавірусу та ефективності вакцинації під час пандемії. Незадовго до того, як його наступник Луїс Інасіу Лула да Сілва обійняв посаду під Новий рік, Болсонару здійснив поїздку до США і повернувся на батьківщину лише наприкінці березня.

Читайте також:  Сходження на Еверест 70 років: Непал вшановує шерпів

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я