NRW очікують обмеження в повітряному сполученні

17

Найближчими тижнями будуть проводитися великі військові навчання.

 

NRW очікують обмеження в повітряному сполученні

Авіапасажири в землі Північний Рейн-Вестфалія повинні бути готові до обмежень у повітряному сполученні найближчими тижнями у зв’язку з проведенням великих військових навчань. Жителі, які мешкають поблизу аеропорту Дюссельдорфа, можуть відчувати окремі шумові перешкоди у нічний час. Аеропорти Кельна/Бонна та Дюссельдорфа підтвердили це агентству dpa у понеділок.

«Міністерство створило передумови для того, щоб в окремих випадках, виправданих навчаннями, посадки в аеропорту Дюссельдорфа були можливі поза правилами нічних польотів, що діяли раніше», – повідомили в аеропорту.

Щоб розвантажити повітряний простір Німеччини, Євроконтроль перенаправить численні прольоти, які, як і планувалося, пролітали б над Німеччиною, в інші повітряні простори. Це може спричинити збільшення часу польоту. Поточне планування доступне для авіадиспетчерів, аеропортів та авіакомпаній», – заявили в аеропорту Кельн/Бонн.

Маневри «Повітряний захисник»

Декілька ЗМІ раніше повідомляли про можливі обмеження. Міністр транспорту землі Олівер Крішер («Зелені») хоче у середу поінформувати комітет із транспорту в парламенті землі Північний Рейн-Вестфалія про наслідки маневру польотів для землі.

З 12 червня по 23 червня у маневрах «Повітряний захисник» під керівництвом Німеччини візьмуть участь 25 країн та 10 тисяч солдат із 250 літаками, у тому числі 70 літаків з Німеччини. У них бере участь НАТО. Маневри є найбільшими навчаннями передислокації військово-повітряних сил з моменту створення НАТО.

Читайте також:  "Зелений" політик хоче брати участь у виборах до ЄС

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я