припинити авіасполучення з Китаєм через Корону

17

Через масову хвилю корони в Китаї представник із зовнішньої політики парламентської групи ХДС/ХСС Юрген Хардт закликає припинити авіасполучення з Народною Республікою.

“Вибухове збільшення кількості ковідів у Китаї, викликане помилковою політикою китайського уряду щодо корони, загрожує всьому світу новою хвилею інфекції”, – заявив депутат від ХДС в інтерв’ю Redaktionsnetzwerk Deutschland (RND). “Ми не повинні повторювати помилку трирічної давності і повинні негайно припинити всі повітряні сполучення з Китаєм і з нього”.

Вимоги політиків

Опозиційний політик додав: «Тільки коли ми впевнені, що жодна нова небезпечна мутація не загрожує з Китаю, ми повинні відновити авіасполучення».

З того часу, як трохи більше двох тижнів тому стався вибух зараження вірусом Corona і різко припинилася жорстка стратегія нетерпимості в Китаї, вірус став поширюватися з великою швидкістю в країні мільярдів. Лікарні переповнені у багатьох місцях. За оцінками, слід чекати на сотні тисяч смертей.

Янош Дахмен, представник «зелених» у парламентській групі з політики охорони здоров’я, закликав частіше використовувати маски у зв’язку з Китаєм та високим рівнем захворюваності у цій країні. “Не тільки через розвиток ситуації в Китаї, але і через інші респіраторні захворювання в Німеччині, важливо, щоб ми набагато частіше використовували маску в приміщеннях – абсолютно незалежно від того, які правила діють”, – сказав він RND. Він додав, що законодавча база дозволяє федеральним землям вводити більш суворі правила щодо цього. «Те, що це досі не використовується, навіть коли майже десять мільйонів німців страждають на цю хворобу, мене дуже бентежить, не лише як політика, а й як лікаря».

Зважаючи на хвилю інфекцій у Китаї, Дахмен попередив: «Високий рівень інфікування також означає більше шансів для мутацій вірусу».

Читайте також:  ЄС реформує ринок електроенергії: споживачі у плюсі

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я