Німеччина має намір імпортувати канадський ЗПГ замість російських енергоносіїв

21
Олаф Шольц

Як підкреслив Олаф Шольц, його країна сподівається якнайшвидше відмовитися від використання російських нафти та газу.

Німеччина сподівається, що канадський скраплений природний газ допоможе їй відмовитися від імпорту російського газу, заявив у вівторок федеральний канцлер цієї країни Олаф Шольц, виступаючи у Торонто.

«Якщо Німеччина прагне відмовитися від російських енергоносіїв якнайшвидше, Канада є нашим партнером, – сказав Шольц у ході німецько-канадської економічної конференції. – На даний момент це означає збільшення імпорту ЗПГ. Ми сподіваємося, що канадський ЗПГ відіграватиме у цьому важливу роль».

Канцлер Німеччини наголосив, що співпраця Канади та Німеччини обумовлена новими потребами у «багатополярному світі».

«Ваша країна має майже безмежний потенціал, щоб стати наддержавою в галузі стійкої енергетики та сталого виробництва ресурсів», – наголосив він.

Нагадаємо, що проведення позапланових ремонтних робіт на «Північному потоці-1» викликали побоювання, що Кремль використовуватиме постачання газу як зброю та використовуватиме технічне обслуговування як привід для того, щоб не відновлювати постачання.

Ситуація додатково ускладнюється перебоями у роботі норвезьких та британських газових родовищ, а також через пошкодження трубопровідної системи, через яку нафта надходить із Казахстану через Росію – Каспійський трубопровідний консорціум (КТК) повідомив про зупинення експлуатації двох із трьох нафтоналивних причалів.

Постачання російського природного газу до Європи скоротилося приблизно на 75% порівняно з минулим роком.

Читайте також:  Ізюм повертаються до життя

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я