Невідомих науці риб виявили в Австралії

41

Невідомих науці риб виявили в Австралії. Знахідки вдалося зробити фахівцям із Науково-дослідного інституту Музею Вікторії під час вивчення морської території навколо Кокосових островів. LiveScience.

За даними дослідників, життя в цих районах надзвичайно складне, тому що там спостерігається постійна нестача світла та дефіцит їжі. У зв’язку з цим у виявлених риб бувають дуже примітні особливості.

Наприклад, химерні форми та розміри. У деяких розвинені світлові органи, є приманки для видобутку, є промені, перетворені на штативи або камуфляжні придатки, і величезні очі. А іноді їхня повна відсутність.

“Кожен вид відмінно пристосований до екстремальних умов глибоководдя”, – сказав керівник експедиції Тім Охара.

Так, ученим удалося виявити двох вугрів. Один із них був із пухкою шкірою, інший – із маленькою головою та величезними щелепами. Ще попалася риба-павук, яка спирається на свої плавці, як на ходулі. І зустрічалася риба-ящірка, у пащі якої є довгі та гострі зуби.

Раніше повідомлялося, що геобіологи знайшли у тунелі під Альпами “інопланетне” життя. Тунель Бедретто є занедбаною під’їзною колією до залізничної лінії під гірським масивом Сен-Готард у Швейцарії. Усередині гранітного масиву збереглися накопичення води віком близько 300 мільйонів років.

Читайте також:  Телескоп «Джеймс Вебб» відобразив космічний «пісочний годинник»

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я