Невдалі чоловічі подарунки: як не зіпсувати стосунки через них

17
подарунок

Чоловіки майже не розуміють натяків та часто уявляють подарунки кардинально іншими. Їм може здаватися, що кухонний комбайн – це ідеально, чи що поїздка на рибалку о п’ятій ранку може стати чудовим романтичним сюрпризом. Але щоб не зіпсувати стосунки з коханим, жінкам варто проявити мудрість та перенаправити ентузіазм свого партнера щодо подарунків у правильне русло. Якщо ж притворятися, що все гаразд, то ситуація повторюватиметься довго, аж до першого конфлікту щодо цієї теми. Є кілька варіантів, як це зробити.

Спосіб № 1: Самій дарувати подарунки

Якщо чоловік побачить, які приблизно варіанти дарує жінка, він може взяти собі це на озброєння та робити дещо схоже. Наприклад, можна запропонувати йому вечір еротичного масажу, щоб потім отримати ще одну незабутню ніч, але вже з пестощами з його сторони. А якщо чоловік захоче бути готовим зайнятися сексом не один раз, особливо маючи деякі проблеми з потенцією, виправити ситуацію можна спеціальними засобами. Для цього варто купити таблетки Левітра Софт, які продаються також і онлайн. Наприклад, їх можна замовити в інтернет-аптеці https://pharmukraine.org/ua/levitra-soft.html.

Спосіб № 2: Скласти список бажаних подарунків

Вішліст – це не просто тренд останніх років, а реальна можливість отримувати саме те, що хочеться, а не псувати стосунків з коханим через невдалі презенти. Чоловікам такі варіанти навіть дуже подобаються, адже не потрібно ламати собі голову, що ж таки купити чи який сюрприз справді сподобається.

Але складаючи вішліст, важливо:

  • врахувати фінансові можливості коханого. Не варто розраховувати на дорогі подарунки, якщо він не заробляє так багато;
  • писати кожен варіант чітко, тоді є набагато більше шансів отримати саме те, що хочеться. Якщо написати, наприклад, мобільний телефон, але не вказати приблизно навіть його марку, то можна дуже розчаруватися;
  • складати список чесно, не соромлячись та не намагаючись бути дуже скромною, маючи інші бажання при цьому, оскільки так і доведеться довго приймати не ті презенти.
Читайте також:  Як розкрутити Телеграм: Ефективні стратегії для популяризації каналу чи групи

Спосіб № 3: Відверто поговорити

Але при цьому важливо подякувати за подарунок та не переходити на особистості. Не так багато чоловіків спеціально дарують непотрібні та недорогі подарунки, не бажаючи витрачатися. Більшість щиро не знає, що може сподобатися одній жінці, а що іншій. Правильна реакція та розумний підхід – ключ, завдяки якому стане неможливо зіпсувати стосунки через невдалий подарунок.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я