Навіть не пробуйте: 7 популярних лайфхаків у прибиранні, які не працюють

25

Лайфхаки для збирання рятують багатьох людей. Однак на просторах інтернету можна зустріти як якісну та перевірену пораду, так і рекомендацію, яка не допоможе позбавитися від забруднень чи плям. Тому не витрачайте час і сили даремно – ці народні поради марні.

Лимон у посудомийці для блиску посуду

Це лайфхак працює. Але за умови, що в посудомийній машині буде не один лимон, а чотири кілограми. Виконати цю вимогу неможливо, тому скористайтеся найкращим традиційним засобом для миття посуду, пише Lisa.

Очищення унітазу газуванням

Газовані напої містять ортофосфорну кислоту, що руйнує емаль зубів. Але цей трюк не працює із відкладеннями в унітазі. Для впливу знадобиться якийсь час, а газування – не гель, тому швидко стікає вниз. Дешевше користуватися звичайним засобом для сантехніки.

Відновлення кольору одягу сольовим розчином

Цей спосіб працює лише з нестійкими органічними барвниками. Але їх не використовують у виробництві сучасних тканин. Тому замочуйте-не замочуйте в розчині солі, початковий колір навряд чи вдасться відновити.

Сода+оцет – універсальний очищувач

Обидва ці засоби використовують для очищення плям, видалення неприємного запаху та дезінфекції. Але ефект помітний, коли вони нарізно, а не разом. Якщо змішати соду та оцет відбудеться хімічна реакція з виділенням піни та характерним шипінням. Луж та кислота нейтралізують один одного, але, на жаль, не бруд.

Автовіск для захисту від жиру на плиті

Використовувати засіб для автомобіля поруч із продуктами небезпечно. Віск токсичний і потрібно застосовувати тільки за призначенням. До того ж, абсолютно не призначений для нагрівання, тому від плям на плиті не врятує.

Лак для волосся для видалення плям

Раніше лаки містили спирт, тому існування цього лайфхаку виправдали. Зараз використовуються інші формули, що щадять для волосся, тому потрібного ефекту ви не дочекаєтесь, навіть якщо витратите весь флакончик.

Читайте також:  Злодії знають: де не можна ховати гроші у квартирі

Крохмаль проти плям на одязі від праски

Марна порада. Скільки не пробували – не працює. Не втрачайте часу, краще скористайтеся засобом для виведення плям.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я