Навіщо «таємний» син Чарльза та Камілли хоче зустрітися з Гаррі та Меган

13

Всі вже звикли до того, що принца Гаррі та Меган Маркл часто називають бунтівними родичами королівської родини Великобританії. Подружжя регулярно стикається з критикою. Але є у подружжя і захисники. Нещодавно багато слів підтримки Гаррі та Меган висловив так званий «таємний» син Чарльза та гаданий зведений брат Гаррі та Вільяма. Австралієць Саймон Доранте-Дей вважає, що Гаррі незаслужено зробили ізгоєм у сім’ї, як і самого Саймона. Тож у «братів» багато спільного. Саймон хотів би зустрітися з Гаррі і Меган і спочатку просто обійняти їх. Про це 56-річний чоловік розповів в інтерв’ю газеті Channel Seven. Про що ще говорив Саймон і які моменти найбільше дратують його в тому, як у сім’ї ставляться до Гаррі та Меган, далі в матеріалі.

«Таємний» син Чарльза виступив на захист принца Гаррі

Австралійський інженер Саймон Доранте-Дей вже багато років стверджує, що він син Чарльза та Камілли. Чоловік вимагає у королівської родини зробити ДНК-тест, щоб у цьому переконалися. Зараз, коли не стало королеви Єлизавети II, Саймон знову активізував свої спроби досягти справедливості для себе. Але турбують його та інші члени королівської родини, до яких, на його думку, ставляться несправедливо. Стосується це насамперед принца Гаррі та Меган Маркл.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від VOVE Tucumán (@vove.tucuman)

Саймон вважає, що критика у бік Гаррі та Меган необґрунтована. До подружжя просто приклеїли цей образ бунтівних родичів і тепер не втрачають моменту, щоб розкритикувати пару. Несправедливо до Гаррі та Меган ставляться як у сім’ї, так і в суспільстві. Одне з останнього, що сильно розлютило Саймона, – це те, що Гаррі не дозволили бути присутнім на похороні королеви у військовій формі. Втім, ця історія вже не є новою. Так само сталося і на панахиді за покійним принцем Філіпом.

Читайте також:  Чому любовна історія Амаль Клуні надихає жінок у всьому світі

Доранте-Дей дуже злий із цього приводу. Особливо його дратує те, що Вільяму носити форму дозволено, а Гаррі – ні. Це несправедливо, на думку Саймона, бо саме Гаррі був на передовій, а не його старший брат. Тому саме герцог Сассекський, як ніхто інший, заслуговує на носити свою форму. «Несправедливість пронизує мене. Моя узагальнена думка при повному нейтралітеті – гидко»– Прокоментував ставлення сім’ї до Гаррі Саймон Доранте-Дей.

Що ще дратує Саймона

Ставлення в сім’ї до принців Гаррі та Вільяма різне, вважає австралієць. Гаррі та його дружині не прощають помилок, хоча Вільям та Кейт можуть помилятися, і їх з радістю підтримають, а не критикуватимуть. До того ж, хоч би що робили Гаррі та Меган, вони, на думку родичів, завжди все роблять не так. Саймон додав, що герцогам Сассекським давно настав час сказати всьому цьому «вистачить».

Крім того, Доранте-Дей злиться, коли в пресі починають обговорювати мову тіла Гаррі та Меган. Гаррі, мовляв, був нервовий, скутий, напружений, і так далі. Навіть якщо це справді так, то Саймон розуміє всі ці емоції «брата». Він на його місці відчував би все те саме.

Імовірні зведені брати можуть зустрітися

У своєму недавньому інтерв’ю Доранте-Дей заявив, що у нього багато спільного з Гаррі, як і у дружини Саймона з Меган Маркл. Тому чоловік хотів би зустрітися з герцогами Сассекськими та особисто висловити їм підтримку, а також просто поговорити. Ця розмова, як вважає Саймон, була б корисною як для нього з дружиною, так і для Сассекс.

«Ми обидва – паршиві вівці королівської родини. Я сказав би, що у нас є цей зв’язок», – Заявив Саймон Доранте-Дей. Чоловік вважає, що вони з Гаррі могли зблизитися саме тому, що вони такі схожі. До того ж, досвід спілкування один з одним став би для них повчальним. Зворушливо, що Доранте-Дей зізнався, що перш за все при зустрічі він хотів би просто обійняти Гаррі та Меган. Саймон вважає, що їм це необхідно, хоч на перший погляд може здатися, що вони справляються з усім, що звалилося на них і без цих телячих ніжностей. Насправді, як каже «таємний» син Чарльза, Сассексам необхідні ці обійми та щира підтримка.

Читайте також:  Чому експерти впевнені у майбутньому розлученні принца Гаррі та Меган Маркл

Дружина Саймона та Меган Маркл: що у них спільного

Крім того, що Саймон вважає себе схожим на Гаррі, він також впевнений, що його дружина має багато спільного з Меган Маркл. Дружина чоловіка – представниця корінного населення і часто стикалася з критичними обговореннями своєї зовнішності. Саймон вважає, що серед людей вистачає неосвічених расистів. «Кажуть, що расової проблеми нема, але вона є. Люди такі неосвічені»— ділиться Доранте-Дей.

Саймон думає, що було б краще, якби Меган нарешті висловила все. Навіть якщо потім її засуджуватимуть за це. “Моя порада Гаррі – відпустити її, дозволити Меган сказати те, що вона хоче сказати”.

Хто такий Саймон Доранте-Дей

Саймон стверджує, що його батьки – Чарльз та Камілла. Цікаво, що чоловік народився 1966 року. Історики та преса, говорячи про Чарльза та Каміллу, називають роком їхньої першої зустрічі 1970-ї. Щось не сходиться, правда? Але Саймон Доранте-Дей запевняє, що насправді історію перекрутили, і Чарльз із Каміллою зблизилися ще 65-го. Тоді Камілла завагітніла і зникла на 9 місяців із радарів, Чарльза ж відправили до Австралії.

Коли Саймон народився, йому не дозволили залишитися з батьками. Та й самі батьки не могли бути разом. У вісім місяців хлопчика усиновила місцева пара. Так він і втратив зв’язок із справжньою родиною. Але звідки Саймон узяв усю цю інформацію?

Виявляється, його прийомні бабуся та дідусь працювали на королівську родину. Саме бабуся розкрила Саймонові таємницю його народження. Також чоловік ділиться дитячими невиразними спогадами. Він каже, що пам’ятає, як у дитинстві іноді проводив час із якоюсь жінкою у різних будинках округу. На його думку, це була Камілла. Їм давали зустрічатися, але зовні вдома завжди чекали працівники служби безпеки, а також прийомні батьки хлопчика.

Читайте також:  Опра Вінфрі просить повернути Гаррі та Меган до королівської родини

Правда це або результат фантазії 56-річного чоловіка, що розгулялася, залишається тільки здогадуватися. Принаймні поки в королівській родині не погодяться зробити ДНК-тест, що дуже сумнівно. Хіба Віндзорам потрібні нові скандали?

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я