Навіщо королева-консорт Камілла сфотографувалася з цілим оберемком плюшевих ведмедиків

29

Коли не стало королеви Єлизавети, багато підданих на згадку про неї несли до палацу плюшевих ведмедів. Але не простих, а ведмедиків Паддінгтонів. Все тому, що правителька асоціювалася у багатьох саме з цим казковим та мультяшним персонажем. З нагоди свого платинового ювілею на троні Єлизавета II знялася у короткому ролику, де вона пила чай із Паддінгтоном та показувала йому палац. Зараз же нова королева-консорт Камілла сфотографувалася з ведмедиками, принесеними на згадку про Єлизавету. Відповідне фото опублікували на сторінці Букінгемського палацу у Мережі.

Камілла сфотографувалася з ведмедиками Паддінгтонами

У палаці показали нове миле фото королеви-консорту Камілли. На знімку дружина Чарльза сидить серед десятків плюшевих ведмедиків. Одного ведмедя Камілла тримає на руках. «Будь ласка, подбайте про це ведмедика»– підписали фото на сторінці палацу в Інстаграмі.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від The ​​Royal Family (@theroyalfamily)

Біля тисячі іграшкових ведмедів з’явилося у палаці, після того, як не стало Єлизавети II. Іграшки принесли піддані, котрі таким чином вирішили вшанувати пам’ять королеви.

Що зроблять із тисячею плюшевих ведмедів

Залишати ведмедів у палаці не будуть, а передадуть їх дітям. Незабаром кожен ведмедик знайде свій новий будинок. Для цього всі іграшки, як зазначено в публікації палацу, почистили, щоб вони виглядали найкращим чином.

Ведмедів принесли так багато, що вони навіть не помістилися в одному місці. «В даний час за ведмедями добре доглядають у Букінгемському палаці, Кларенс-Хаусі та в розпліднику Королівських парків, розташованому в Гайд-парку»– Написано в публікації.

Щоб показати фото Камілли з ведмедями, у палаці обрали знакову дату. 13 жовтня 2022 року — 64-та річниця публікації першої книги про ведмежа Паддінгтона. У такий спосіб поважили і королеву, і популярного персонажа.

Читайте також:  Кейт Міддлтон захопила зовнішнім виглядом на державному банкеті

Британські піддані оцінили жест Камілли

Британці вважають, що зібрати всіх ведмедиків і віддати дітям. чудова ідея. Єлизавета точно схвалила б таке. Який чудовий спосіб вшанувати королеву, Мені подобається ідея. Відмінний подарунок для дитини, що потребує», «Дуже підходящий спосіб дати їм усім будинок. Хоча я вважаю, що треба залишити хоча б одного ведмедика у Віндзорі»– пишуть у коментарях.

А деяким до душі припало саме фото королеви-консорту. Каміллу хвалять за зовнішній вигляд та доброту. «Це одна з найкрасивіших фотокарток прекрасної королеви Камілли! Будь ласка, зробіть це різдвяною листівкою. Камілла приголомшлива і просто світиться! – Написав шанувальник королеви-консорту в Мережі.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я