Напад на синагогу у Тунісі: Четверо загинули

52
Напад на синагогу в Тунісі: Щонайменше чотири особи загинули. Окрім двох відвідувачів єврейської культової споруди, внаслідок інциденту на острові Джерба ​​загинули охоронець і сам нападник, повідомило вчора пізно ввечері міністерство внутрішніх справ північноафриканської країни.

Згідно з заявою, охоронець спочатку вбив свого колегу, а потім відкрив «безладну» стрілянину перед синагогою. У результаті нападника було вбито силами безпеки. Згідно з повідомленням, четверо інших парафіян та шістьох охоронців також було поранено. В даний час ведеться розслідування перебігу подій та передумов нападу.

Нині синагога є місцем проведення єврейського свята Лаг Баомер, заради якого багато віруючих з Ізраїлю та багатьох інших країн щороку приїжджають до Тунісу. За повідомленнями ізраїльських ЗМІ, під час нападу у молитовному будинку перебувало близько 1000 людей.

Туніс не підтримує дипломатичних відносин з Ізраїлем, але допускає своїх громадян до країни як виняток у рамках організованих турів на фестиваль. 2002 року внаслідок нападу ісламістської терористичної організації «Аль-Каїда» на ту ж синагогу загинули 20 людей, у тому числі 14 німецьких туристів.

Читайте також:  Міністр у справах сім'ї підтримує вимогу про вік для голосування у 16 ​​років

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я