Найкрасивіша бабуся-модель у світі

131
Ясміна Россі

Краса не знає віку, і Ясміна Россі – втілення цієї істини. У віці 67 років вона не тільки не поступається молодим моделям, а й демонструє неймовірну велич і елегантність, які зачаровують усіх, хто бачить жінку на фото. Ясміна – вікова модель і істинний символ того, що вік лише число, а стиль і краса залишаються з нами впродовж усього життя. Цю жінку вважають найкрасивішою бабусею-моделлю у світі. Дізнайся про неї більше і переконайся, чи так це насправді.

Ясміна Россі

Народження зірки: як Ясміна Россі стала тією, ким є зараз

Народилася Ясміна Россі на Корсиці. І її життєвий шлях не можна назвати типовим для модельної індустрії. Вона почала свою кар’єру не в юності, як зазвичай роблять моделі. Вона, навпаки, прийшла в моделінг у той період, коли дівчата вже “йдуть на пенсію”. Ясміна почала свої перші кроки в цій індустрії, коли їй було вже за 30 років. Звісно, ніхто не говорить про старість у 30, проте в моделінгу, як і в спорті, вік часто відіграє важливу роль.

Ясміна Россі

У Ясміни є профіль у мережі Інстаграм. І там жінка регулярно демонструє свої фото підписникам. Їх, до речі, у бабусі-моделі чимало – майже 60 тисяч.

Неперевершена Ясміна завоювала не лише серця глядачів на подіумах, а й довіру та визнання найпрестижніших модних брендів. У випадку Ясміни перебувати в золотому віці не перешкода для кар’єри в модельній індустрії, а, навпаки, привілей. Імениті французькі та німецькі бренди із задоволенням запрошують Ясміну Россі для участі у своїх рекламних кампаніях.

Ясміна Россі

На сторінках глянцевих журналів і в рекламних роликах витончена фігура Ясміни Россі та її погляд, сповнений упевненості, приковують увагу глядачів і покупців. Однак ця жінка не обмежує свою діяльність тільки модельною кар’єрою. У Ясміни вистачає хоробрості й таланту спробувати себе в нових сферах. Її амбітність і любов до мистецтва привели її на великий екран. Вона знялася в кількох кінокартинах, включно з “Передчасною красою” і “Пасовищами”.

Читайте також:  3 ідеї подарунків, які оцінять сучасні люди 3 ідеї подарунків, які оцінять сучасні люди

Ясміна Россі

Дивовижна шевелюра жінки

Пишна сива шевелюра Ясміни Россі стала невід’ємною частиною її унікального образу і однією з її найбільш впізнаваних особливостей. Зараз багато хто прагне позбутися сивини і підтримувати молодіжний вигляд. Однак Ясміна виключає хімічне фарбування волосся і з гордістю демонструє свої довгі срібні локони.

Її принципове рішення зберегти сивину говорить про силу характеру та впевненість у собі. Ясміна надихає безліч жінок у світі переглянути стереотипи про красу та вік. Її сиве волосся стало символом зрілості та гідності, які, як і молодість, можуть бути прекрасними та привабливими.

Ясміна Россі

Ясміна Россі та її секрети краси

Унікальний підхід Ясміни до харчування і занять спортом допомагають їй зберегти тонку талію, чисте обличчя і стрункі ноги, а найголовніше – почуватися на висоті.

Ясміна довгий час досліджувала свої звички в харчуванні і відкрила для себе просту, але ефективну філософію – дбати про своє тіло і дух. Вона відмовилася від оброблених і шкідливих продуктів. Ясміна Россі не їсть заморожені, приготовані в мікрохвильовці та знежирені продукти, віддаючи перевагу свіжим органічним інгредієнтам. Вона вважає, що правильне харчування – це запорука здоров’я і краси.

Ясміна Россі

Крім того, регулярні заняття йогою стали справжнім ключем до гармонії для Ясміни. Це стародавнє мистецтво допомагає не тільки розім’яти м’язи і зняти напругу, а й зміцнювати душевний стан, що, безумовно, відбивається на зовнішньому вигляді жінки.

Ясміна Россі – справжній приклад природної краси, яку модель відстоює і пропагує протягом своєї кар’єри. Вона вважає, що справжня краса проявляється в природності та впевненості в собі. Тому Россі категорично проти хірургічних і косметологічних процедур для корекції зовнішності.

Ясміна Россі

У Ясміни є чому повчитися

Збереження природної краси – це основний принцип Ясміни. Вона переконана, що власне тіло та обличчя слід приймати та цінувати такими, якими вони є. Кожна зморшка – це слід життєвого досвіду. Кожне сріблясте пасмо волосся – гордість за свій вік. Кожен шрам – відмітина сили та витривалості.

Читайте також:  Як модель з рідкісним генетичним захворюванням стала зіркою подіумів

Кожен новий крок Ясміни Россі на шляху до успіху – це натхнення для всіх жінок, які прагнуть здійснити свої мрії, незалежно від віку. Її історія показує, що пристрасть до життя і непохитна віра в себе допомагають долати всі труднощі і встановлювати нові стандарти в індустрії моди і кінематографії.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я