6 найгірших подарунків, які не варто дарувати на Новий рік

124

Що подарувати на Новий рік чи Різдво? Цим питанням у грудні ставлять майже всі. Розповідаємо, що дарувати не треба.

Самі по собі речі зі списку “найгірших подарунків” хороші, але як презент, тим більше новорічний, не підійдуть. Якщо людина, якій ви їх піднесете, добре вихована, промовчить. А якщо ні, ви дізнаєтеся про себе багато нового, зазначає видання Life.

Нижня білизна

Боягузи та бюстгальтери — речі дуже особисті. Не завжди самому легко їх вибрати, що говорити про купівлю білизни для інших. Чому ви вирішили, що потрапите до точки? Особливо якщо одержувач презенту не уточнював, яку конкретно модель чи комплект він чи вона хоче. Можна спробувати зробити такий подарунок, але тільки розпитавши людину, що йому хотілося б, а ще краще — попросити посилання на певний товар улюбленої марки.

Сувеніри із символікою року

Фігурка з символікою року – посередній, формальний, знеособлений подарунок, що збирає пил і не має практичного застосування. Коштують такі сувенірчики найчастіше дешево, тобто на презент не скидаються. Можливо, такі дрібниці можна подарувати колезі, яка фанатіє від збору дрібничок. І то краще заздалегідь уточнити, що вона колекціонує і що хотіла б отримати.

Фотоальбоми та фоторамки

Фотоальбом – абсолютно не новорічний подарунок. Та й не подарунок це зовсім, тільки якщо не інкрустований камінням. Або якщо не даруйте його дуже далеким родичам на урочистість, яка сталася 1 січня. Потрібно пам’ятати, що будь-хто може купити собі альбом чи фоторамку. Деякі віддадуть перевагу взагалі не мати цих речей, тому що всі фотографії зберігають в електронному вигляді.

Кухонне начиння та дрібна побутова техніка

Якщо людина не потребує дрібної техніки або може сама купити все, що захоче, дарувати її не варто. Крім того, з боку може здатися глузуванням сковорідка, міксер або дешевий блендер як подарунок коханій дружині чи мамі.

Читайте також:  У Рівному врятували дівчинку, сім'я якої загинула під час обстрілу в Мелітополі ВІДЕО

Блокноти, щоденники та календарі

Знову ж таки, формальний та знеособлений подарунок. Такий і за презент не вважають, якщо, звичайно, блокнот не йде в розкішній шкіряній обкладинці. Але навіть якщо щоденник зовні оформлений по-королівськи, можна не вгадати зі вмістом: людина любить розмітку у клітинку, а ви подарували у смужку або взагалі без ліній.

Несмачні солодощі в ефектній упаковці

Уявіть розчарування на обличчі ласуна, коли він відкриє гарну коробку, спробує цукерку, що манить, і… вона йому не сподобається. Якщо людина не розповіла, що хотіла б із солодкого на Новий рік, або ви не впевнені, що суперправильні ПП-цукерки без цукру сподобаються любителю нудотного білого шоколаду, не беріть на себе відповідальність і не купуйте яскраві набори із сумнівним вмістом.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я