На Рівненщині попрощалися з трьома захисниками

22

В Млинівській громаді в останню дорогу провели Юрія Мельничука, жителя села Пітушків. А у Володимирці поховали двох загиблих воїнів – Олега Бондара та Івана Марчука, інформують у пресслужбі Рівненської ОДА.

Юрій Мельничук служив у ЗСУ за контрактом ще з 2019 року, мав звання старший сержант. Загинув Герой 26 листопада під час артилерійського обстрілу в Бахмутському районі Донецької області. Назавжди 31…

Старший сержант Олег Бондар служив в 14 окремій механізованій бригаді кулеметником. Загинув 10 вересня, визволяючи від окупації Харківську область – внаслідок ворожого обстрілу під час штурму селища Мале Веселе. У загиблого залишилися мама, дружина та троє дітей.

Старший солдат Іван Марчук у лютому 2022 року був призваний на службу в ЗСУ. Перебував на посаді старшого водія автомобільного відділення взводу матеріально-технічного забезпечення військової частини А7073. Загинув 28 листопада при виконанні службового обов’язку в автокатастрофі. Йому назавжди буде 47. У загиблого залишилися дружина та двоє дітей.

Читайте також:  Україна відбиває нічну хвилю атак безпілотників

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я