Чому Карл Лагерфельд жорстко критикував пишних дам

134

Модельєр Карл Лагерфельд відомий своїми їдкими, саркастичними, а часом навіть жорстокими висловлюваннями. У кутюр’є завжди була своя позиція, і зважати на думку інших він не бачив необхідності. У цьому весь Лагерфельд. Його коментарі могли викликати обурення публіки. Так, наприклад, одного разу на Карла подали до суду через його висловлювання про повних жінок. Кутюр’є терпіти не міг людей із зайвою вагою і не приховував цього. Що казав Карл Лагерфельд про повних жінок і чому це дивує, розповімо далі у матеріалі.

Карл Лагерфельд про повних жінок: “На них ніхто не хоче дивитися”

Ми живемо в епоху бодіпозитиву, і сучасні модельєри та дизайнери просто зобов’язані з цим зважати. На подіумах з’являються моделі плюс-сайз, дизайнерське вбрання відшиває до розміру XXL, звідусіль звучать заклики про те, що потрібно любити своє тіло в будь-якій вазі. Карла Лагерфельда не стало у 2019 році. І він застав всі ці тенденції. Щоправда, у своїй позиції великий кутюр’є залишився непохитним до останніх днів життя.

Лагерфельд не йшов на жодні компроміси і створював вбрання виключно для струнких людей. Якщо твій розмір більше 42-го, то, на жаль, тобі з Лагерфельдом було б не по дорозі. Тому що модельєр принципово не працював із великими розмірами.

Цікаво, що одного разу Карл вщент посварився зі знаменитою мережею H&M. Він співпрацював із цією компанією і навіть погодився на колаборацію. Але умови були жорсткими, тому що Лагерфельд забороняв H&M випускати одяг, створений спільно з ним, для людей, параметри яких не відповідали його вимогам. Простіше кажучи, Карл не хотів, щоб одяг із його ім’ям носили повні люди. Компанія не погодилася на таку умову. Лагерфельд на поступки також не пішов. На тому співробітництво й закінчилося.

Читайте також:  Чому принца Вільяма та Кейт Міддлтон освистали в Америці

Висловлювання Лагерфельда про повних жінок часто були критичними. До речі, через це у кутюр’є були й неприємності. «На повних жінок ніхто не хоче дивитись. Доходить до абсурду: товста матрона сидить перед телевізором і, поїдаючи чіпси, розмірковує про те, наскільки потворні худі моделі»— казав Карл. Якось після подібних його міркувань на нього навіть подали до суду.

Чому позиція Лагерфельда так дивувала

Карл вважав, що одяг, який він створював, гідні носити лише люди з модельними параметрами. Якщо хтось не може схуднути та зробити свою фігуру модельною, то це його проблеми. Нехай іде до мас-маркету і там шукає собі щось слушне.

Але цікаво те, що в житті Карла був період, коли він зіткнувся з ожирінням. Було це у 90-х. Можливо, саме після цього тема зайвої ваги стала такою важливою для модельєра. Лагерфельд перестав подобатися його зовнішній вигляд. Він казав, що почав скидатися на діда, який запустив себе.

Тому Карл серйозно підійшов до цього питання і взяв себе до рук. Приблизно за рік йому вдалося скинути 40 кг. Після того випадку Лагерфельд більше не дозволяв собі розслаблятися і іншим не прощав.

А як ти ставишся до позиції Карла Лагерфельда? Поділися думкою у коментарях.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я