Миття вікон: 6 помилок, які допускають майже всі

17

Миття вікон – стомлююче заняття. Особливо засмучує, коли після всіх зусиль на склі все ще залишаються розлучення та плями. Розповідаємо чому так відбувається.

Використовуєте неправильні інструменти

Уникайте паперових рушників або звичайних побутових губок, оскільки вони можуть залишати по собі ворсинки та залишки їжі. Натомість використовуйте тканину з мікрофібри та відро з мильною водою, пише Lisa.

Миєте вікна під прямим сонячним промінням

Сонячні промені можуть висушити розчин, що чистить до того, як встигнете його змити, залишивши смуги. Найкраще мити вікна в похмурий день, рано-вранці або ближче до вечора, коли сонце не так сильно палить.

Чи не очищаєте свої інструменти

Брудні швабри та ганчірки можуть залишати по собі бруд та сміття, що призводить до появи смуг та плям. Промивайте чистою водою після кожного використання та дайте їм висохнути на повітрі.

Використовуєте занадто багато розчину для чищення

Беріть невелику кількість розчину та рівномірно наносите на вікно вологою тканиною або розпорошуйте пульверизатором. Засіб можна буде легко змити, а шибки блищатимуть чистотою.

Сильно витираєте

Використовуйте легкий дотик під час протирання вікон шваброю або ганчіркою. Занадто сильний тиск може призвести до розтікання розчину, що чистить, і появи подряпин і розлучень.

Допускаєте довгі перерви

Коли бруд і кіптява накопичуються, їх важче видалити. Найкраще мити вікна не рідше одного разу на квартал, щоб запобігти утворенню відкладень та полегшити процес очищення.

І на замітку: якщо на вікні залишаються плями або смуги, використовуйте чисту тканину з мікрофібри або замшу, щоб відполірувати їх. Можна попрацювати ватяною паличкою, щоб очистити будь-які кути або щілини, які міг пропустити скребок.

Читайте також:  Лікарі назвали 5 причин відсвяткувати Новий рік без алкоголю

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я