Москві не вистачає кадрів для спостереження за мінними полями

17

За даними британської розвідки, Росія не має в своєму розпорядженні достатнього персоналу для захисту своїх мінних полів, встановлених у ході війни в Україні.

В останні місяці російські війська зосередилися на зміцненні своєї оборони протитанковими та протипіхотними мінами на багатьох ділянках вздовж лінії фронту, йдеться у щоденному зведенні Міністерства оборони Великобританії.

Твітнути

Однак британці зазначають, що такі мінні поля є перешкодою для професійних військ лише у тому випадку, якщо вони захищені належним спостереженням та обстрілом. Але оскільки у росіян немає навченого персоналу та відповідних коштів, це, ймовірно, є серйозною проблемою для Москви, підозрюють у Лондоні.

З початку агресивної війни Росії проти України наприкінці лютого Міністерство оборони Великобританії щодня публікує інформацію про перебіг війни, посилаючись на дані розвідки. Таким чином, британський уряд хоче як протистояти російському наративу, так і утримати союзників у вузді. Москва звинувачує Лондон у кампанії з дезінформації.

Читайте також:  Медведєв попередив про ядерну конфронтацію

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я