Мінський холдинг відкриє Центр інноваційних розробок

7

Розширюючи обрії. Мінський холдинг незабаром відкриє свій NeoOПарк – центр інноваційних технологій. Так інженери та IT-фахівці підприємства зможуть вигадувати та випробовувати свої розробки, повідомляє «СВІТ 24».

Хід модернізації та підготовки приміщень сьогодні оцінила голова Ради Республіки Наталія Кочанова. Підприємство з історією – із радянських часів там виробляють телевізори. Нещодавно там презентували і перший білоруський ноутбук. Холдинг розраховує акумулювати знання в єдиному центрі та створити на його базі освітній кластер.

«Ці площі мали використовуватися як виробничі приміщення або для розміщення об’єктів, які б приносили прибуток цьому підприємству. У зв’язку з цим було розроблено графік до 2025 року. Загалом хочу сказати, що вже досить багато та якісно зроблено», – сказала голова Ради Республіки Національних зборів Білорусі Наталія Кочанова.

Турбота про здоров’я співробітників – ще один напрямок, який розвиває холдинг. У його структурі 16 підприємств, а колектив налічує п’ять тисяч людей. Сучасний медичний центр проводитиме профогляди та надаватиме платні послуги всім охочим. Буде організований і денний стаціонар.

«Буде нова назва, новий імідж, інший рівень персоналу та культури обслуговування. Це буде розумний медцентр. Пацієнт отримає QR-код телефону. Ви зареєструвалися, у вас є картка, матимете доступ для отримання своїх аналізів в особистому кабінеті», – розповів генеральний директор холдингу Юрій Предко.

Всю модернізацію холдинг здійснює за рахунок власних коштів. Для цього створено інноваційний фонд розвитку підприємства.

.

Читайте також:  У Держприкордонній службі розповіли про ситуацію на кордоні з білорусами

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я