Мінськ: Зенітна ракета – можлива провокація з боку Києва

35

Міністерство оборони в Мінську заявило про можливу провокацію з боку Києва після виявлення зенітної ракети на білоруській території.

«Або некерована зенітна ракета була випущена ненавмисно через погану підготовку екіпажу, або ракета була несправна, або це була навмисна провокація з боку українських збройних сил», – заявив начальник білоруської протиповітряної оборони Кирило Казанцев у заяві міністерства, поширеній у п’ятницю в новинному каналі. Telegram.

Державні ЗМІ: ракета перехоплена над Івановою

Державні ЗМІ у столиці Білорусі Мінську повідомили, що ракета, випущена системою ППО С-300, впала на білоруську територію у четвер вранці. За словами Казанцева, його перехопили над Іванавським районом у західній білоруській області Бреста. Українського посла вже викликали до Мінська у зв’язку з цим інцидентом. Київ зі свого боку заявив про готовність співпрацювати у з’ясуванні обставин інциденту.

У четвер Україна відбила масовану російську ракетну атаку. Деякі російські ракети також вразили об’єкти у західноукраїнській області Львів. «Тому не можна виключати і провокацію з боку терористичної держави Росія, яка обрала траєкторію польоту своїх крилатих ракет таким чином, щоб спровокувати їхній обстріл у повітряному просторі над Білоруссю», – йдеться у заяві Міністерства оборони України. Це був би інцидент, аналогічний тому, що стався у листопаді, коли під удар потрапила польська територія.

В Україні дуже стурбовані тим, що Росія може розпочати нову атаку з Білорусі. Тому такий інцидент може бути використаний Білоруссю та Росією як привід для відновлення активності звідти.

Читайте також:  Палестинці повідомляють про десять загиблих на Західному березі річки Йордан

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я