Міністр у справах сім’ї Паус виступає за надання федеральних виборчих прав із 16 років

30

Федеральний міністр у справах сім’ї Ліза Паус висловилася за зниження віку голосування до 16 років на виборах до Бундестагу. Таким чином, турботи та потреби молодого покоління будуть «фундаментально взяті до уваги» та «розглянуті від самого початку» при ухваленні політичних рішень, сказав політик «зелених» газет Funke Mediengruppe. “Вік голосування у 16 ​​років на європейських виборах – це важливий сигнал, але ми не повинні зупинятися на цьому”, – сказала вона.

Паус сказав, що Корона та війна в Україні залишили особливо сильний слід на дітях та молоді. “Ми спостерігаємо зростання розладів харчової поведінки, депресії та інших психічних захворювань”. Діти та молодь виявили велику солідарність із батьками, бабусями та дідусями під час пандемії – і надто часто залишалися одні, щоб боротися з її наслідками. «У них складається враження, що суспільство не дуже цікавиться їхнім становищем», – каже Паус. «От чому я терміново хочу надати молодим людям більше права голосу».

Лише кілька днів тому президент Бундестагу Бербель Бас (СДПН) виступав за зниження віку голосування з 18 до 16 років – як це вже відбувається на багатьох місцевих та земельних виборах, а також на європейських виборах. Незрозуміло, чому в Бундестазі, як і раніше, діє 18-річний вік для голосування, сказав Бас. Імовірність того, що хтось проголосує пізніше, збільшується, якщо у шкільні роки йому дозволили голосувати у більш ранньому віці.

Читайте також:  Перемога Лули на виборах у Бразилії: реакція політиків

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я