Міністр транспорту Віссін має піти у відставку

22

Активістка руху «П’ятниці для майбутнього» щодо захисту клімату Луїза Нойбауер свідчить про провал міністра транспорту Фолькера Віссінґа у боротьбі з глобальним потеплінням та закликає до відставки політика ВДП.

За останній рік стало зрозуміло, що Віссінґ займається «добре задокументованою відмовою від роботи», сказала вона в інтерв’ю берлінській газеті Deutsche Presse-Agentur. За її словами, замість того, щоб виконувати свої обов’язки в кабінеті міністрів та реалізовувати обіцянки коаліції та міжнародні зобов’язання, його робота зазнала провалу під час внутрішніх перевірок, проведених комісією експертів.

«Цей провал повинен мати наслідки».

Нойбауер, яка є членом Партії зелених, також розкритикувала те, що кліматичні цілі в галузі транспорту були радикально «підірвані». Це показала офіційна оцінка Федерального агентства з охорони навколишнього середовища щодо викидів парникових газів, опублікована минулого тижня. “Цей провал повинен мати наслідки”, – зажадала вона, – “Ми очікуємо, що канцлер Олаф Шольц накладе на себе руки і вимагатиме відставки Фолькера Віссінга”.

Посилаючись на наполегливі попередження Міжурядової групи експертів зі зміни клімату (МГЕЗК) про кліматичну кризу, що швидко наростає, Нойбауер також вказала на демократичний борг усіх федеральних міністрів дотримуватися власних законів, таких як Закон про захист клімату. Цілі ООН та Міжурядової групи експертів зі зміни клімату зрозумілі, сказав він, і уряд Німеччини також узяв на себе зобов’язання не виходити за межі 1,5 градуса.

«У перекладі це означає, що ми не маємо ще одного законодавчого періоду, щоб витрачати його на міністра транспорту, який відмовляється виконувати свою роботу». Нойбауер оголосив, що організація «П’ятниці для майбутнього» запустить онлайн-петицію, адресовану Шольцю та Віссінґу, з вимогою їхньої відставки.

Міжурядова група експертів із зміни клімату з радикальною доповіддю

Світові цілі захисту клімату знаходяться під серйозною загрозою, якщо в цьому десятилітті не буде радикально скорочено кількість парникових газів, що шкодять клімату, попередила вчора Міжурядова група експертів зі зміни клімату (МГЕЗК) у своїй узагальнюючій доповіді. Відповідно до доповіді, мета обмеження глобального потепління до 1,5 градусів вище за доіндустріальний рівень (1850-1900 рр.) практично нездійсненна. Показник у 1,5 градуса може бути перевищено вже у першій половині 2030-х років.

Читайте також:  Поліція проводить розслідування після нападу на машину Пехштейна

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я