Microsoft відповіла на позов журналістів проти штучного інтелекту

13
openai microsoft

Microsoft подала клопотання про припинення справи про порушення авторських прав, ініційованої газетою The New York Times проти компанії OpenAI, передає Financial Times.

Технологічний гігант Microsoft, який є великим інвестором компанії-розробника ChatGPT OpenAI, подав клопотання до суду Манхеттена. У ньому компанія, яка інвестувала в ШІ 13 млрд доларів, висміяла редакцію, заявивши, що співробітники The New York Times висувають нереалістичні футурологічні теорії.

Times стала першою великою медіакомпанією США, яка в грудні подала до суду на OpenAI і Microsoft, звинувативши технологічні компанії в незаконному копіюванні мільйонів статей для навчання чат-ботів зі штучним інтелектом.

Новинна організація, яка вимагає відшкодування збитків на мільярди доларів, заявила, що обидві компанії скористалися величезними інвестиціями The Times у новинний контент, використовуючи його для створення свого продукту без дозволу або оплати.

У своєму відповідному клопотанні Microsoft заявила, що закон про авторське право не є перешкодою для великої мовної моделі. У компанії заявили, що журналісти висувають нереалістичні футурологічні теорії, заявляючи, що штучний інтелект може бути небезпечним для їхньої діяльності.

Читайте також:  Кожні 4 секунди обривається юне життя

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я