Мерц заслужив глузування за фотографію фастфуду

19

Знімок з карівурстом і чіпсами в Бундестазі: лідеру ХДС Фрідріху Мерцю вдалося досягти невеликого вірусного успіху в соціальних мережах – в основному, проте, супроводжуваного глузуванням і злістю.

Депутат опублікував у Twitter та Instagram фотографію, на якій він посміхається у їдальні Бундестагу з фастфудом та загадковим десертом на столі перед ним. Мерц написав: «Останній тиждень засідань у Бундестазі! Сьогодні ми знову їли карівурст». Повідомлення, опубліковане в четвер, отримало тисячі лайків і було прокоментовано понад 2000 разів на Twitter.

Особливо непізнаваний десерт змусив користувачів задуматися: «Що мене дратує в цій фотографії, так це те, що, чорт забирай, знаходиться в цьому пудингу», – говорив один із коментарів. Один із користувачів пожартував: «Ну, хто знову припаркував свої зубні протези у ванільному пудингу?». У Твіттері над Мерцем також видно частину червоної лампи – для багатьох користувачів схожість з тюбиком кетчупу, що безумовно збиває з пантелику: «Увага. Кетчуп згори».

Комік Хейзел Брюггер ретвітнула фотографію Мерца і написала: “Я роками виводила політиків із себе на телебаченні, і мені ніколи не вдавалося нічого настільки смішного, як ця фотографія”.

Читайте також:  Лаутербах: підготувати моніторинг варіантів

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я