“Мерц – природний суперник Шольца”

13

«Як лідер партії та парламентської фракції, він, звісно, ​​має право доступу до кандидатури канцлера».

 

“Мерц – природний суперник Шольца” – вважає Фойгт

“Мерц – природний суперник Шольца” – вважає Фойгт: Лідер ХДС Тюрінгії бачить лідера партії Фрідріха Мерца у поул-позиції для висування кандидатури канцлера спілки. Мерц – природний суперник Шольца: «Як лідер партії та парламентської фракції, він, природно, має право доступу до кандидатури канцлера», – сказав Фойгт в інтерв’ю Redaktions Netzwerk Deutschland (RND/Thursday).

Мерц об’єднав Союз і цим рішуче зміцнив його, додав він. «Як лідер опозиції у федеральному уряді Фрідріх Мерц є природним суперником (канцлером) Олафом Шольцем, – продовжив християнський демократ.

Мерц виступає за лідерство. І він – «простий у спілкуванні політик, який також прикладає руку до рани та вирішує реальні проблеми людей», – сказав Фойгт. «Це дуже добре сприймається у східній Німеччині».

Наступні федеральні вибори відбудуться у 2025 році

Наступні федеральні вибори відбудуться в 2025 р., а Мерц нещодавно заявив, що «питання К» буде вирішено наприкінці літа 2024 р. передчасних дебатів щодо кандидатури канцлера. Лідер ХДС Маркус Зедер нещодавно наголосив, що для нього це питання вирішено і що він не може висунути свою кандидатуру на посаду канцлера.

Перед федеральними виборами 2021 року боротьба за владу між Зедером і тодішнім лідером ХДС Арміном Лашетом із приводу кандидатури канцлера ледь не призвела до розпаду Союзу – і в результаті до того, що зі Шольцем канцлером став соціал-демократ, а при владі знаходиться червоно-зелено- жовтий уряд.

Читайте також:  Глава НАТО Столтенберг не прагне продовження контракту

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я