Мер Баден-Бадена хоче спілкуватися з людьми безпосередньо

39

«У майбутньому я більше проводитиму обідні перерви з людьми».

 

Мер Баден-Бадена хоче спілкуватися з людьми безпосередньо

Після року перебування на посаді мер Баден-Бадена Дітмар Шпет хоче зміцнити свій контакт із городянами. “У майбутньому я хочу частіше виходити з офісу”, – сказав безпартійний бургомістр в інтерв’ю газеті “Badisches Tagblatt” (п’ятниця). «Досі я завжди займався своєю поштою з 12 до 14 години. Тепер ми регулюватимемо це по-іншому. У майбутньому я більше проводитиму обідні перерви з людьми». Перший рік для нього був дуже складним, сказав Шпет в інтерв’ю газеті. «На жаль, у мене дуже мало часу, щоб більше займатися громадською діяльністю».

Важливою темою є дорожній рух, сказав мер: «Багато шляхів потребує ремонту. Ми вирішуватимемо цю проблему крок за кроком». Він також хоче, щоб у центрі міста було більше життя: «Щоб досягти цього, центр має стати барвистішим і живішим. Навіть місто, внесене до списку світової спадщини, не завжди має виглядати так, як воно виглядало раніше». Баден-Баден відомий як “літня столиця”. «Але чому ми так сильно обмежуємо себе у цьому? У нас є все необхідне, щоб бути і весняною, і різдвяною, і зимовою столицею», – сказав Шпет.

Він висловив побажання, «щоб Баден-Баден став місцем тяжіння для молоді». Щоб залучити молодь та сім’ї до курортного міста у Шварцвальді з населенням близько 57 600 осіб, він хотів би відкрити у Баден-Бадені більше навчальних курсів. Доступне житло також буде у центрі уваги найближчими роками.

Читайте також:  Мер Тюрінгії від ХДС хоче переговорів з AfD

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я