Масове вбивство у штаті Юта: батько розстріляв усю родину

26

“Насильство із застосуванням вогнепальної зброї є основною причиною смерті дітей у США” – сказав президент Байден у співчутті щодо загиблих.

 

Масове вбивство у штаті Юта: батько розстріляв усю родину

Нові сумні подробиці зі США: Після виявлення мертвої сім’ї з восьми людей в американському штаті Юта, розслідування передбачає, що батько застрелив своїх родичів, а потім себе. Жертвами 42-річного підозрюваного стали його дружина (40 років), теща (78 років) та п’ятеро дітей (17, 12, 7, 7 та 4 роки), повідомив на прес-конференції прес-секретар міста Єнох. Дружина подала на розлучення у грудні, сказав мер Джеффрі Чеснат. Тіла були виявлені в середу, коли поліція вирушила перевірити благополуччя сім’ї після повідомлення про зникнення людей, сказав він.

Вбивство в штаті Юта сколихнуло громаду

«Не так часто подібне відбувається в безпосередній близькості від нас», – сказав мер Чеснат, стримуючи сльози. За його словами, родина жила у його районі. «Найменші діти грали в моєму саду з моїми синами». Як повідомили на прес-конференції, ще у вівторок увечері мати та одну з її дочок бачили на заході у церкві. Сім’я була відома поліції з попередніх розслідувань, сказав представник поліції. Останнім часом контактів із сім’єю не було.

«Насильство із застосуванням вогнепальної зброї є основною причиною смерті дітей у США» – сказав президент Байден

Енох – невелике сільськогосподарське містечко, розташоване приблизно за 400 кілометрів на північ від Солт-Лейк-Сіті, столиці штату Юта. У співчутті президент США Джо Байден та його дружина Джилл розповіли про «трагічну» подію. «Занадто багато американців втратили близьких або їхнє життя назавжди змінилося через насильство із застосуванням вогнепальної зброї, і насильство із застосуванням вогнепальної зброї залишається головною причиною смерті дітей в Америці».

Читайте також:  Потрібні жорсткі заходи проти екологічних злочинів

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я