Маассен припустився закінчення терміну ультиматуму

17
Ханс-Георг Маассен

О 12.00 закінчився термін, але з боку Ганса-Георга Маасена не було ніякої реакції на добровільний вихід із партії.

Маассен припустився закінчення терміну ультиматуму

Скандально відомий колишній голова Управління захисту конституції Ханс-Георг Маассен (ХДС) допустив закінчення терміну ультиматуму, встановленого керівництвом ХДС для добровільного виходу з партії, повідомляє ХДС.

“Федеральне відділення ХДС Німеччини не отримувало заяви про відставку від доктора Маассена”, – повідомив представник ХДС берлінському виданню Deutsche Presse-Agentur. Генеральний секретар ХДС Тюрінгії Крістіан Херрготт також сказав: «У нас немає жодної реакції від пана Маассена».

Далі представник федеральної партії заявив, що «у разі, якщо доктор Маассен добровільно не залишить партію до 5 лютого о 12 годині дня, що, ймовірно, вже сталося», президія звернулася до федерального виконавчого комітету ХДС з проханням порушити справу про виключення ‑на Маассена з партії та позбавити його членських прав з негайним набранням чинності.

Маассену буде надано можливість подати письмову заяву напередодні відповідного засідання федеральної виконавчої ради ХДС, запланованого на 13 лютого, додав представник партії. Минулої середи Маасен був поінформований електронною поштою та листом, що має час до наступного четверга, щоб подати письмову заяву.

Президія ХДС поставила Маасену ультиматум про вихід із партії до 12.00 неділі. В останні тижні Маассен знову зазнав масованої критики за свої висловлювання. Наприклад, у своєму твіті він заявив, що “рушійні сили в політико-медійному просторі” наполягають на “викоріненні расизму щодо білих”. Історик і директор меморіалу Бухенвальд Єнс-Крістіан Вагнер звинуватив його в «класичному правоекстремістському розвороті почуття провини» та тривіалізації Голокосту. В одному з інтерв’ю Маассен також говорив про «червоно-зелену расову доктрину».

Читайте також:  Крістін Лагард оцінила Ангелу Меркель

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я