Маассен називає заклик вийти з партії незаконним

18
Ханс-Георг Маассен

У письмовій заяві керівництву ХДС колишній голова Управління захисту конституції (Verfassungsschutz) Ханс-Георг Маассен відкинув усі звинувачення в поведінці, що завдає шкоди партії. Він назвав заклик вийти із партії незаконним. Матеріальних підстав для процедури виключення з партії не було, йдеться у 26-сторінковій заяві захисту, яку було надано у розпорядження берлінського агентства Deutsche Presse-Agentur.

У ньому Маассен обрушується на керівництво ХДС: «Незаконна вимога вийти з партії та оголошення процедури виключення з партії через політичні висловлювання – це атака на свободу думок та внутрішньопартійну демократію. Це має залякувальний та виключаючий ефект». Він сказав, що незаконним є й те, що федеральне керівництво та президія ХДС досі не заслухали його. По-перше, «Tagesspiegel» та формат інтерв’ю «Schuler! Fragen, was ist», – повідомлялося у листі.

Маассен відкидає звинувачення в антисемітизмі

Маассен запропонував керівництву ХДС відмовитись від «по суті марної заяви про виключення з партії». Натомість він повинен, наприклад, винести попередження в рамках процедури партійного наказу, «я готовий прийняти в принципі, залежно від ходу процедури». Федеральний виконавчий комітет ХДС планує цього понеділка ухвалити рішення про порушення справи про виключення з партії.

Маасен безуспішно балотувався як прямий кандидат від ХДС в окрузі в Тюрінгії на федеральних виборах 2021 року. Він не займає жодних посад у партії. З кінця січня він є федеральним головою спілки Werte-Union, яка вважається близькою до ХДС, але не є офіційним об’єднанням партії.

У листі на ім’я генерального секретаря ХДС Маріо Чая колишній президент Федерального відомства із захисту конституції рішуче відкинув усі висунуті проти нього звинувачення. Наприклад, за його словами, звинувачення керівництва партії у тому, що він використав висловлювання з середовища антисемітів та теоретиків змови, було «абсурдним». Маасен підкреслив: «Матеріальних умов для процедури виключення з партії немає, оскільки я не порушував принципів і порядку ХДС і, отже, не завдав їй серйозної шкоди».

Читайте також:  Масова втеча населення в секторі Газа напередодні наземного настання Ізраїлю

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я