Лопес та Аффлек у шлюбному контракті встановили ціну зради один одному

23

Багато хто з підозрою ставляться до шлюбних контрактів. Мовляв, якщо пара підписує такий документ, то немає в ньому кохання та довіри. Міркувати на цю тему можна довго, наводячи різні аргументи за і проти. Але краще поговоримо про конкретний приклад. Виявляється, знаменитості Лопес та Аффлек підписали шлюбний контракт. Нещодавно пара здивувала публіку, зігравши пишне весілля після скромного розпису у Вегасі. А зараз випливла інформація, що знаменитості у своєму контракті встановили ціну зради. І вона, до речі, велика. Чи не встигли одружитися, а вже про зради думають? Чому знаменитості вирішили собі соломку підстелити у вигляді великої грошової компенсації, розкажемо далі.

Навіщо Лопес та Аффлек підписали шлюбний контракт

Шанувальники із захопленням сприйняли возз’єднання знаменитостей Бена Аффлека та Дженніфер Лопес. Їм знадобилося майже 20 років, щоб нарешті дійти вдвох до вівтаря. Пара виглядає щасливою та закоханою. Навіть у найбільших скептиків практично не залишилося сумнівів, що це справжнє кохання. Однак зараз фанати здивовані тим, що закохані вирішили перестрахуватися та підписати шлюбний контракт, у якому є цікавий пункт про зраду.

Так, у контракті Бена і Джен значиться, що якщо хтось із них буде викритий у зраді, то йому чи їй доведеться виплатити партнеру 5 мільйонів доларів. Така ціна зради!

Але чому щасливі молодята, не встигнувши ще повністю скуштувати всю красу спільного життя, вже замислюються про те, що партнер може бути невірним? Як діляться інсайдери, Дженніфер Лопес хоч і нескінченно рада бути разом із Беном, все ж таки побоюється, що може набриднути своєму коханому. І він піде шукати розваги на боці.

Щоб у Бена відпало будь-яке бажання змінити дружину, Джен і зважилася на такий крок – додати пункт про зміну контракту. До речі, інсайдери говорять лише про переживання Лопеса. Аффлек, мабуть, своїй обраниці довіряє цілком і повністю.

Читайте також:  Зухвала витівка Кейт Міддлтон на церемонії вручення премії BAFTA змусила червоніти Вільяма

Як тиск з боку вплинув на рішення укласти контракт

Бену і Дженніфер важко справлятися з тим, що всі так уважно за ними спостерігають. Зайва увага з боку преси та шанувальників Якось вже нашкодило їм, і вони розлучилися. Тому зараз пара шукає будь-які способи, щоб убезпечити свої стосунки.

«Вона [Дженнифер Лопес] намагається зберегти шлюб свіжим та захоплюючим. Не хоче розлучатися після кількох тижнів сімейного життя, і воно свідомо ставиться до того, що люди розповідають про них»– Кажуть інсайдери.

До речі, ходять чутки про те, що перед весіллям пара підписала ще один договір. І торкався він інтимного життя подружжя. Щоправда, про що саме йшлося у документі, поки що невідомо. Бен та Джен дуже ретельно оберігають цю інформацію.

А як ти ставишся до шлюбних контрактів? Поділися думкою у коментарях.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я