Лісові пожежі в Канаді гасить армія

47
Після кількох тижнів сильних лісових пожеж у Канаді влада відзначає деяке пом’якшення ситуації. Навколо Галіфакса на східному узбережжі країни всі пожежі знаходяться під контролем, повідомляє відповідальне відомство з мінеральних ресурсів, повідомляє канадське телебачення CBC. В окрузі Шелборн, який також розташований у Новій Шотландії, влада з оптимізмом дивиться на те, що ситуація незабаром буде повністю під контролем. Перші евакуйовані можуть повернутися до своїх будинків.

У провінції Квебек на північному сході країни в неділю все ще діяли 143 пожежі, не з усіма з яких можна було боротися одночасно, повідомив міністр громадського порядку Франсуа Боннардель. Постраждала площа близько 183 000 гектарів, що більш ніж удвічі перевищує площу Берліна. Провінція Квебек майже вп’ятеро більша за Німеччину і налічує близько 8,5 мільйонів жителів.

Прем’єр-міністр Джастін Трюдо в суботу оголосив у Твіттері, що для боротьби з пожежами буде направлено військовослужбовців канадських збройних сил. Минулого тижня канадські ЗМІ повідомили, що близько 1200 міжнародних пожежників також прямують до країни для боротьби з пожежами.

Читайте також:  Американський ICANN проти відключення РФ від Інтернету

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :