Лісові пожежі в Чилі: 22 особи загинули

102

Число загиблих внаслідок руйнівних лісових пожеж на півдні Чилі зросло щонайменше до 22 людей.

За попередньою інформацією, ще щонайменше десять людей зникли безвісти в муніципалітеті Санта-Хуана в регіоні Біо-Біо, повідомила у суботу (за місцевим часом) міністр внутрішніх справ Чилі Кароліна Тоха. Згідно зі звітом, 554 людей було також поранено, 16 з них отримали серйозні травми. Багато будинків було пошкоджено або зруйновано. За повідомленнями, 1429 осіб було розміщено у притулках для біженців.

«За останній тиждень цієї кризи згоріла така сама площа, як за весь звичайний рік», – сказав Тоха про масштаби пожеж, які охопили тисячі гектарів у районі приблизно за 500 кілометрів на південь від столиці Сантьяго-де-Чілі на тлі спеки з рекордними температурами . За словами міністра внутрішніх справ, кількість пожеж зросла з приблизно 200 у п’ятницю до більш ніж 250. Пожежники та мешканці боролися з полум’ям.

Президент Чилі Габріель Борік перервав свою відпустку в Патагонії на крайньому півдні країни, щоб відвідати райони, що постраждали. В даний час уряд також оголосив стан лиха для регіону Араукарія. Це дозволяє регіонам обмежувати певні права та вживати надзвичайних заходів. Наприклад, можуть бути розгорнуті збройні сили. У Кублі та Біо-Біо вже діяло стан лиха.

Спочатку причини пожеж залишалися нез’ясованими. Борик зазначив, що мешканці все ще спалюють сміття навіть за температури 42 градуси.

Читайте також:  Атаки по енергетичній інфраструктурі України - це удари у відповідь

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я