Лінднер заперечує твердження про лідерство ХДС та Мерця

15

Після спірного висловлювання “паші” лідера парламентської групи ХДС/ХСС Фрідріха Мерца федеральний міністр фінансів Крістіан Лінднер відкинув претензії ХДС на лідерство в Німеччині. «Той, хто з розмахом говорить про соціальний туризм і «маленькі паші», не може претендувати на лідерство в сучасній Німеччині», – заявив Лінднер у суботу на партійній конференції ВДП у Білефельді. Для цього, за його словами, необхідні «диференційованіші судження».

“Є цілком очевидні недоліки інтеграції”, – сказав Лінднер. Проте національний лідер СвДП виступив проти загальних суджень. Чи кинув камінь «лівий радикал чи маленький паша» – будь-яка форма неповаги до верховенства закону має бути покарана однаково, сказав він. “Ті, хто вважає наше верховенство закону слабким, повинні відчути на собі всю його силу, звідки б вони не приїхали”.

У контексті заворушень напередодні Нового року Мерц сказав у ток-шоу «Маркус Ланц» про те, як поводитися з вчителями: «А потім вони хочуть закликати цих дітей до порядку, і наслідком цього є те, що в школах з’являються батьки та забороняють це робити. Особливо якщо це жінки-вчителі, щоб вони трохи приструнили своїх синів, маленьких пашів».

Лінднер сказав, що Німеччині потрібне інше імміграційне законодавство, що сприяє припливу кваліфікованих фахівців. Але це лише частина процесу подолання «провалів у міграційній політиці» останніх років та десятиліть. З іншого боку, у Німеччині існує «дефіцит міграції та дефіцит виконання чинного законодавства».

.

Читайте також:  Клаус Ледерер йде з вищої політики

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я