Lindner вважає зниження податку на прибуток доцільним

51

З огляду на поточну економічну ситуацію міністр фінансів Крістіан Лінднер вважає за доцільне зниження прибуткового податку. Це випливає з внутрішнього документа його міністерства, який є у розпорядженні Deutsche Presse-Agentur і про який вперше повідомила FAZ.

Політик ВДП попросив своїх експертів дати пропозиції про те, як можна прискорити відновлення економіки та зміцнити конкурентоспроможність Німеччини. «На додаток до згаданих заходів можна також розглянути можливість загального зниження ставки прибуткового та корпоративного податку», – йдеться у документі. Як альтернатива можливе повне скасування надбавки за солідарність.

У документі Міністерство фінансів закликає до повороту у фінансовій та економічній політиці. Останнім часом високі ціни на енергоносії та рівень інфляції, дефіцит модернізації та нестача кваліфікованих працівників послабили Німеччину як місце для ведення бізнесу. Тому необхідно покращити стимули для інвестицій, збільшити пропозицію кваліфікованої робочої сили та усунути бюрократичні перешкоди.

Крім податкових заходів, таких як збільшення фінансування наукових досліджень та інвестиційна премія («Супер-Афа»), «технічно» відстоюються також більш гнучкий графік роботи та продовження експлуатації атомних електростанцій після квітня 2023 року. З іншого боку, у документі однозначно відкидається підвищення податків для багатих за допомогою «енергетичної солі», підвищення верхньої податкової ставки чи запровадження податку багатство.

Читайте також:  Німеччина приймає керівництво натовськими силами втручання VJTF

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я