Лінднер не очікує змін у ВДП

24

На виборах у Бремені ВДП показала не найкращий результат і повернеться до парламенту з 5,2%.

 

Лінднер не очікує змін у ВДП

Лідер ВДП Крістіан Лінднер не очікує змін у федеральній політиці своєї партії після парламентських виборів у Бремені. «З погляду вільних демократів, наслідків немає», – сказав він у спільній заяві для преси з кандидатом у лідери ВДП від Бремена Торе Шекком у Берліні у понеділок. Він сказав, що ВДП виконує свою роботу у федеральному уряді, борючись за свої проекти та фундаментальні ліберальні переконання, незалежно від того, чи є окремі успіхи чи невдачі.

Як важливі теми Лінднер назвав «надійні фінанси», прискорення планування, освіту та цифровізацію. “З таким розмахом ми продовжуємо впроваджуватися в роботу федерального уряду і з наполегливістю працювати над тим, щоб зробити Німеччину більш ліберальною, сучасною та цифровою”.

Шекк висловив полегшення з приводу того, що ВДП, швидше за все, знову буде представлено в парламенті. “Бремен традиційно був досить складним політичним місцем для такої партії середнього класу, як Вільні демократи”, – сказав він.

СДПН перемогла на недільних виборах у найменшій землі Німеччини, згідно з офіційним прогнозом державного виборчого бюро. Зелені знизилися з 17,4% до 11,7%. На виборах у Бремені ВДП показала не найкращий результат і повернеться до парламенту з 5,2% (2019: 5,9%).

Читайте також:  Шольц приймає нового главу уряду Іраку Аль-Судані

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я