Лідери Конгресу близькі до укладання угоди щодо загального обсягу фінансування

15
євро

Спікер Майк Джонсон та лідер більшості в Сенаті Чак Шумер наближаються до угоди про встановлення загального рівня фінансування федерального уряду, повідомляють джерела у Конгресі. Але це не означає, що зупинку роботи уряду буде запобігти наприкінці цього місяця.

Лідери Конгресу близькі до укладання угоди щодо загального обсягу фінансування, але загроза припинення роботи все ще зберігається

Спікер Палати представників Майк Джонсон та лідер більшості в Сенаті Чак Шумер наближаються до угоди про встановлення загального рівня фінансування федерального уряду, повідомляють джерела у Конгресі. Але це не означає, що зупинка роботи уряду буде запобігти наприкінці цього місяця.

Узгодження загального рівня витрат є першим ключовим кроком у фінансуванні уряду, і помічники Джонсона та Шумера вже кілька тижнів намагаються дійти згоди з цього питання.

Але як тільки ця цифра буде узгоджена, Конгрес повинен буде або ухвалити законопроекти про фінансування, щоб уряд залишався відкритим до вересня, або вжити тимчасового заходу, відомого як безперервна резолюція, щоб продовжити фінансування та уникнути зупинки роботи.

Ось тут все і може заплутатися.

Обом сторонам доведеться домовлятися про те, які федеральні програми фінансувати, а які ні, і багато хто республіканці у Палаті представників вже закликають вжити заходів щодо обмеження імміграції на південному кордоні. Інакше, за їхніми словами, вони мають закрити уряд і не затверджувати подальшого фінансування, доки Білий дім не погодиться з їхніми вимогами.

Коли законодавці повернуться наступного тижня, вони матимуть лише 10 днів, щоб запобігти частковому закриття уряду. Перший крайній термін – 19 січня – для військового будівництва, Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів, сільського господарства, програм у справах ветеранів, житлового будівництва та міського розвитку. Фінансування решти уряду закінчується 2 лютого, включаючи такі ключові відомства, як Пентагон, Міністерство праці, Міністерство охорони здоров’я та соціального забезпечення та Міністерство внутрішньої безпеки.

Читайте також:  Що потрібно знати про базовий посібник на дитину

Джонсон і Шумер ведуть переговори про те, чи слід встановлювати рівні витрат відповідно до двопартійного закону про підвищенні ліміту держборгу, ухваленим у червні минулого року. Ця угода передбачала фінансування у розмірі 1,59 трильйона доларів із 886 мільярдами доларів на оборону. Але ця угода зіткнулася з відмовою консерваторів Палати представників, які потребують глибших скорочень.

За словами джерел у Конгресі, Джонсон та Шумер ведуть переговори про скорочення витрат у рамках цієї угоди.

Республіканці у Палаті представників хочуть прискорити скорочення витрат на податкову службу та повернути невитрачені кошти на допомогу Covid-19 у межах своїх скорочень.

Виступаючи перед журналістами в середу, Шумер висловив оптимізм з приводу того, що зупинку роботи можна запобігти і угоду про рівень фінансування буде досягнуто.

“Ми досягли дуже гарного прогресу в цьому відношенні, і ми вже зовсім близько”, – сказав Шумер. «Я сподіваюся, що ми скоро досягнемо угоди щодо бюджету, і сподіваюся, що ми зможемо уникнути цього шатдауну».

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я