Лідер СДПН Клінгбайль вважає кандидатів від AfD правими екстремістами

12

«Будь-який, хто бере на себе відповідальність у AfD… у моїх очах є переконаним правим екстремістом»: лідер СДПН Клінгбайль хоче повернути виборців, які розчарувалися в демократичних партіях.

Вибори у штатах – Лідер СДПН Клінгбайль вважає кандидатів від AfD правими екстремістами

Голова СДПН Ларс Клінгбайль вважає вибори наступного року та рейтинг схвалення AfD “Серйозними проблемами”. «Ми повинні наполегливо працювати над тим, щоб АФД поменшала, а демократичні партії – більше», – сказав Клінгбайль в інтерв'ю газеті Böhme-Zeitung (четвер). «Найкращий спосіб зробити це – вирішувати поставлені перед нами завдання та серйозно ставитися до повсякденних турбот людей». Йдеться про різні проблеми – від доступної енергії до хорошого догляду за дітьми та якісної медичної допомоги.

Європейські вибори відбудуться на початку червня, а восени будуть переобрані земельні парламенти у Саксонії, Тюрінгії та Бранденбурзі. Останнім часом AfD лідирує у опитуваннях у всіх трьох землях. Державне об'єднання AfD у Саксонії нещодавно було віднесене Державним відомством із захисту конституції до категорії підтверджених правоекстремістських рухів, а AfD у Тюрингії вже давно належить до цієї категорії.

Клінгбайль: зміст програм AfD є правоекстремістським

“Будь-який, хто бере на себе відповідальність в AfD і балотується в земельний або федеральний парламент, в моїх очах є переконаним правим екстремістом”, – сказав Клінгбайль. Це вже ясно із програми партії». «Однак якщо громадяни говорять мені на інформаційному стенді, що вони голосують за AfD, тому що розлючені демократичними партіями, вони не одразу стають правими». За словами голови СДПН, він хоче повернути цих розчарованих громадян політичними методами «Ми маємо наполегливо працювати для цього. AfD – дуже небезпечна партія, бо вона підбурює, поляризує та хоче розколоти країну».

Читайте також:  Рівень води у Саксонії-Анхальт перевищив найвищий рівень тривоги перед візитом Шольца

Відповідаючи на запитання щодо можливості заборони, Клінгбайль сказав, що, на його думку, дискусія на цю тему розростається. “Але в Німеччині для процедури заборони існують досить високі бар'єри”. Він сказав, що «глибоко довіряє нашим органам безпеки, які стежать за розвитком подій, оцінюють їх і, якщо вважають, що грань перейдено, запропонують процедуру заборони».

Політична боротьба з AfD

Як політик він бачить своє завдання в політичній боротьбі з AfD. «Це включає такі питання, як: що AfD означає для дітей з обмеженими можливостями, що AfD означає для гарантованих робочих місць, як щодо Європейського союзу, з якого AfD хотіла б вийти і тим самим поставити під загрозу робочі місця мільйонів людей. Політична боротьба з AfD є одним з найважливіших завдань німецької соціал-демократії», – сказав Клінгбайль.

Джерело: www.stern.de

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я