Після оголошення “головного супротивника”: “Зелені” критикують Мерця

11

Після успіху AfD на виборах в окрузі Зоннеберг у Тюрінгії лідер ХДС Мерц говорить про «зелених» як про «головних супротивників» у федеральному уряді. Партнер коаліції реагує негайно.

 

Після оголошення «головного супротивника»: «Зелені» критикують Мерця

«Зелені» із роздратуванням відреагували на оголошення війни лідером ХДС Фрідріхом Мерцем, нагадавши, що у кількох федеральних землях існують чорно-зелені коаліції. «Ми не проголошуємо інші демократичні партії «головними противниками» через день після того, як AfD виграла вибори до районної ради, з якими ми перебуваємо в коаліції у кількох федеральних землях», – Заявила «Rheinische Post» федеральний політичний директор партії Емілі Бюнінг.

У тюрингському окрузі Зоннеберг кандидата від AfD в неділю вперше в Німеччині було обрано районним адміністратором. Мерц тоді оголосив про ще сильнішу конфронтацію із «зеленими» – в найближчому майбутньому вони будуть «головними опонентами» у федеральному уряді. Лідер ХДС та лідер парламентської партії ХДС/ХСС обґрунтував це тим, що «зелені» несуть відповідальність за нинішню поляризацію в енергетичній та екологічній політиці.

Бюнінг заперечив, що «зелені» вважають за краще зосередитись на конструктивній політиці. «Ми зосереджені на проблемах людей у ​​цій країні. У питанні про те, як краще вирішити ці проблеми, нам подобається брати участь у демократичному змаганні за найкращі ідеї».

ХДС виступає в Північному Рейні-Вестфалії, Гессені та Шлезвіг-Гольштейні із «зеленими» як молодші партнери; у Баден-Вюртемберг Союз є меншим партнером по коаліції в альянсі «зелених» та «чорних». У Бранденбурзі та Саксонії ці дві партії також керують разом – у кожному разі у трипартійних коаліціях із СДПН.

Читайте також:  Німецькі фермери заблокували ключові морські порти

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я