Лідер СДПН Ескен розкритикувала Twitter і залишила соцмережу

12

На її думку, керівництво платформи не бореться з дезінформацією, кримінальним контентом та розпалюванням ненависті у коментарях.

Лідер СДПН Ескен розкритикувала Twitter і залишила соцмережу

У четвер, 27 жовтня, лідер Соціал-демократичної партії Німеччини (СДПН) Заскія Ескен розкритикувала Twitter та оголосила, що більше не хоче ним користуватися.

Глава СДПН заявила про деградацію соцмереж

Політик різко висловилася про керівництво платформи за її бездіяльність щодо проблем, що виникли. Серед них — фейкові новини, «женоненависницькі» повідомлення, образи та підроблені акаунти.

“Любі мої! Я спілкувалась з вами тут протягом десяти років. З багатьма вела продуктивні суперечки та дискусії. З деякими навіть пощастило познайомитися у реальному житті», — написала політик, після чого оголосила про звільнення з платформи.

У статті для zeit Ексен вказала на соціально-політичну деградацію сучасних соціальних мереж. На її думку, їхнє керівництво має лише особисті економічні цілі.

“Насправді ми просто товар – дані, які збираються з наших звичок і переваг”, – заявила вона і зазначила, що це насамперед стосується Twitter.

Ескен розкритикувала Twitter за розпалювання ненависті у коментарях

Компанія, вважає політик, нічого не робить із підробленими профілями, байдуже ставиться до кримінального контенту.

«Це також стосується образ чи підбурювання. Twitter не змінює політики навіть після чітких судових рішень», – написала лідер СДПН.

Вона зазначила, що оголошене придбання компанії Ілоном Маском не зробить платформу некомерційною, а отже, не змінить ситуацію. Ескен наголосила на безсиллі у боротьбі з цими проблемами.

Читайте також:  Медики за обов'язкові тести на коронавірус до ЄС для подорожуючих до Китаю

Лідер СДПН Ескен розкритикувала Twitter.  Вона не вірить, що ситуація зміниться після придбання компанії Маском.  Фото: Tada Images/shutterstock.com

«Будь-яке протистояння стикається з економічними інтересами таких компаній, відповідно, наші спроби до їхнього регулювання не дадуть результату», — зазначила вона.

Ескен розкритикувала Twitter: світові потрібні «демократичні платформи»

Політик зазначила, що, з одного боку, завдяки соціальним мережам висловлюються думки, на які звертають увагу політики. З іншого боку, тут і фейкові новини, підроблені «женоненавісницькі» акаунти. Керівництво не діє.

«Цифрове громадянське суспільство потребує інструментів для створення приватних мереж, де їхні учасники не будуть товарами. Ось чому я вирішила залишити Twitter», – пояснила голова партії.

Вона вказала, що тепер працюватиме над створенням платформ, які працюватимуть «на благо демократії».

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я