Лаутербах стурбований варіантом коронавірусу XBB.1.5

60

Федеральний міністр охорони здоров’я Карл Лаутербах (СДПН) стурбований новим варіантом коронавірусу XBB.1.5. «Сподіваюся, ми переживемо зиму до того, як такий варіант зможе поширитись у нашій країні», – написав він учора ввечері у Твіттері.

“Ми стежимо за тим, чи розвивається XBB.1.5 у Німеччині і наскільки сильно”. Він сказав, що новий варіант спричинив зростання кількості госпіталізацій на північному сході США. Американське агентство охорони здоров’я CDC раніше цього року підрахувало, що на частку XBB.1.5 припало близько 40,5 відсотка всіх нових випадків зараження у США за тиждень до нового року.

Учора Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) вже висловила занепокоєння з приводу нового варіанта коронавірусу. Варіант, виявлений у жовтні, передається легше, ніж будь-який із раніше відомих варіантів, йдеться в повідомленні. Згідно з наявними генетичними аналізами вірусу, він поширюється в основному в США та Європі і вже виявлений у 29 країнах. Це підгрупа варіанта Omikron, що циркулює з кінця 2021 року. Наразі проводиться аналіз ризиків, який буде опубліковано найближчим часом.

Читайте також:  "Світлофор" представляє проект реформи виборчого законодавства

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я