Лаутербах обговорить “план теплозахисту

11

За допомогою плану захисту від спеки федеральний міністр охорони здоров’я Карл Лаутербах (СДПН) хоче краще підготувати країну до високих температур. «У зв’язку зі зміною клімату виникнення хвиль спеки стає дедалі ймовірнішим. Вони впливають на наше здоров’я, наше благополуччя та працездатність нашого суспільства», – йдеться у проекті імпульсного документа, про який уперше повідомила газета Bild am Sonntag (Bams). Він також є у розпорядженні Deutsche Presse-Agentur.

Лаутербах повідомив газеті, що у понеділок він хоче обговорити це питання з постраждалими, експертами та колегами з відповідальних відомств. «Захист тепла – це захист життя. Літні люди, люди, які потребують догляду, люди з перенесеними захворюваннями, а також діти, вагітні жінки та люди, які проводять багато часу на відкритому повітрі по роботі або в особистих цілях, наражаються на ризик, коли над Німеччиною прокочуються хвилі спеки».

Лише минулого тижня Лаутербах оголосив про «узгоджені дії» для кращого захисту громадян. Згідно з документом, який зараз лежить на столі, план буде спрямований, серед іншого, на зниження смертності, вживання конкретних захисних заходів та покращення освіти з питань небезпеки спеки. Використання системи попередження про спеку Німецької метеорологічної служби (DWD) має відіграти свою роль у попередженні людей та вжиття заходів у разі потреби.

Читайте також:  Ердоган закликав турків за кордоном голосувати

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я