Ламбсдорф розглядається як новий посол у Росії

25

Офіційно це ще не підтверджено, але політик ВДП розглядається як новий посол Німеччини в Росії. Ламбсдорф вже має досвід роботи у цій країні.

 

Заступник голови парламентської групи ВДП у Бундестазі Олександр Граф Ламбсдорф стане новим послом Німеччини в Росії, згідно з повідомленнями ЗМІ. За інформацією агентства dpa, 56-річна жінка обговорювалася на цю посаду. У вівторок не було підтвердження остаточного рішення. Спочатку про кадрове питання повідомив інтернет-портал The Pioneer, а також Spiegel та Frankfurter Allgemeine Zeitung.

Наразі Геза Андреас фон Гейр працює послом у Москві. З початку російської агресивної війни проти України у лютому цього року ця посада вважається особливо складною. У відповідь на висилку 40 російських дипломатів із Німеччини на початку квітня Росія оголосила 40 німецьких дипломатів «небажаними» у своїй країні. За даними агентства dpa, це відповідає приблизно третині німецького дипломатичного корпусу в Росії.

До своєї кар’єри у ВДП Ламбсдорф вже працював на дипломатичній службі та у Федеральному міністерстві закордонних справ з 1995 року. З 2000 до 2003 року він працював у відділі преси посольства Німеччини у Вашингтоні, а з 2003 по 2004 рік – у відділі Росії Федерального міністерства закордонних справ. Ламбсдорф був членом Європейського парламенту з 2004 по 2017 рік, востаннє як віце-президент.

.

Читайте також:  Зедер і Вюст вимагають збільшення федеральної допомоги для біженців

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я