3 міфи про спалювання жиру, в які час перестати вірити

86

Спалювання жиру – ключова частина процесу схуднення. Грамотне поєднання фізичної активності та дієти – основний фактор, що веде до зниження ваги. Незважаючи на те, що секрет схуднення гранично простий, процес жироспаления постійно обростає необґрунтованими міфами.

Портал ELLE допомагає розвіяти найпоширеніші з таких міфів, і ця інформація допоможе вам комплексніше підійти до схуднення.

Міф 1: спалювання жиру починається лише після 30 хвилин вправ

Спалювання жиру відбувається у нашому тілі постійно: організм використовує запаси підтримки певного рівня фізичної активності. Основний принцип схуднення полягає в тому, що потрібно витрачати більше калорій, ніж споживати. Навіть якщо ви позаймалися спортом всього 15 хвилин за день, але при цьому віддали перевагу легкій і низькокалорійній вечері, то результат не забариться. Дієта значно більше впливає на процес жироспалювання, ніж кількість тренувань. Якщо ви інтенсивно тренуєтеся, але при цьому починаєте значно більше їсти, такий підхід навряд чи допоможе скинути вагу.

Міф 2: силові тренування перетворюють жир на м’язи

М’язи створюються під час силових тренувань – це правда. Але жир не перетворюється на м’язи, він розщеплюється через негативний баланс енергії. Тому найкраще поєднувати силові тренування та тренування на витривалість. Це єдиний спосіб для організму отримати максимум енергії з жирових відкладень і, відповідно, розщепити її. Що більше м’язова маса, то більше енергії потрібно організму, отже, спалюється більше жиру.

Міф 3: жир більш активно спалюється вранці

Логічно, якщо шлунок з ранку порожній і ви ще не встигли поснідати, то організм братиме енергію для фізичної активності виключно з запасів. Тренування натщесерце справді мають сенс: запаси глікогену відмінно тануть, а організм швидше починає використовувати жирові відкладення протягом дня. Однак тут слід враховувати довгострокову перспективу: щоб спалити кілограм жиру, необхідно створити дефіцит у 7000 калорій. Тому якщо ви після тренування плануєте нагородити себе джанк-фудом, то в такому підході нічого очікувати.

Читайте також:  Як стати щасливим за 10 кроків

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я