Ламбрехт про війну на тлі феєрверку

18

У скандальному відеоролику Ламбрехт підбиває підсумки року, а також згадує про війну в Україні. Навколо неї вибухають петарди. “Шольц має звільнити міністра”, – заявила представник її власної партії.

Міністр оборони Крістіна Ламбрехт (СДПН) заслужила багато критики за свій виступ у момент початку новорічного феєрверку. Критика мови Ламбрехт про війну досягла свого апогею: політик ХДС Серап Гюлер запропонувала канцлеру Олафу Шольцу (СДПН) звільнити Ламбрехт.

Серап Гюлер – Олафу Шольцу: “кожна хвилина, поки вона на посту – на вашому рахунку”

Серап Гюлер написала у Twitter про Ламбрехт та її промови з приводу війни в Україні: «Мова про війну з новорічними петардами на задньому плані лише вінчає низку її ганебних провалів. Тому кожна наступна хвилина, коли канцлер все ще тримається за цього міністра і завдає ще більших збитків репутації нашої країни – на його рахунку».

Критика мови Ламбрехт про війну: «Хто має сприймати нас всерйоз?»

Вона сказала, що вже давно йдеться не про зовнішній імідж міністра, а про сприйняття Німеччини в Європі та світі. «Хто сприйматиме нас серйозно в такому вигляді?» – написала Гюлер у понеділок уранці.

Що сказала Крістіна Ламбрехт у злощасному ролику

У неділю Ламбрехт поділилася на своєму обліковому записі в Instagram відеороликом, позначеним як приватний. У ньому вона підбиває підсумки 2022 року. Її фрази перекривалися свистом новорічних ракет та вибухами петард.

Христина Ламбрехт сказала таке: «2022 поставив перед нами неймовірні завдання. У центрі Європи вирує війна. І у зв’язку з цим я змогла отримати багато особливих вражень, багато зустрічей з цікавими і чудовими людьми. За це я говорю вам сердечне спасибі». Вона також подякувала рятувальникам, які працювали у Новий рік.

Читайте також:  Війна в Україні: Путін подякував за підтримку

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я