Культ голодуючого Ісуса: 58 загиблих у Кенії

35

Кажуть, що лідер культу закликав людей перестати їсти, щоб зустрітися з Ісусом. Тепер поліція знаходить у лісі безліч мертвих тіл та продовжує пошуки.

 

Культ голодуючого Ісуса: 58 загиблих у Кенії

Християнська секта в Кенії забрала життя щонайменше 58 людей. Про це повідомила поліція східноафриканської країни. Згідно із заявою, лише за минулий день у лісовому масиві на півдні країни, неподалік прибережного міста Малінді, було виявлено ще одинадцять тіл. Експерти-криміналісти та рятувальники продовжують пошуки тіл і тих, хто вижив.

Близько півтора тижнів тому влада Малінді отримала сигнал про те, що послідовники місцевого пастора морять себе голодом у лісовому масиві, сподіваючись «зустріти Ісуса».

Наступного дня поліція виявила у віддаленому поселенні в лісі під назвою Шакахола 15 людей, що голодують, 6 з яких перебували в критичному стані. Четверо з них, за словами поліції, померли під час рятувальних операцій. Після отримання інформації поліція почала прочісувати лісовий масив у пошуках масових поховань.

Пастор вільної церкви з Малінді, якому, ймовірно, належить лісовий масив, було заарештовано як лідера культу. Він перебуває під вартою з понеділка минулого тижня.

Обговорення

Читайте також:  У Єгипті розпочалася Конференція ООН щодо зміни клімату

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я