Критика з боку ХДС планів коаліційних переговорів із СДПН

25

Перші переговори мають відбутися наступного тижня. У середу земельний виконавчий орган СДПН вже висловився за переговори про союз з ХДС.

 

Критика з боку ХДС планів коаліційних переговорів із СДПН

З лав ХДС лунає критика планів коаліційних переговорів із СДПН. «Я однозначно виступаю за прогресивну коаліцію між ХДС та «зеленими», – заявив Крістіан Графф в інтерв’ю газеті «Tagesspiegel» (четвер). Економічний експерт парламентської групи ХДС зазначив, що соціал-демократичні функціонери протягом багатьох років заправляли у багатьох офісах та адміністраціях – у тому числі й тому, що СДПН постійно брала участь у роботі берлінського сенату з моменту об’єднання. “Місто потрібні нові ідеї, ковток свіжого повітря”, – сказав Графф. «Берлінська СДПН має оновити себе в опозиції. Нині вона підходить для управління Берліном».

«Якраз у зв’язку з майбутніми новими виборами в округах, це показує, зрештою, що ми в Союзі наголошуємо на ідеї субсидіарності: що можна вирішити на низовому рівні, тобто в районах, має вирішуватися там», – сказав Графф, який також є головою земельного відділення Спілки підприємців та підприємців Берліна (Mittelstands- und Wirtschaftsunion Berlin, MIT). «Однак адміністративна модернізація відповідно до цього принципу не може бути здійснена берлінською СДПН». Він сказав, що СДПН виступає за негнучке, централізоване адміністративне управління.

Парламентський та земельний лідер ХДС Кай Вегнер раніше оголосив, що його партія розпочне коаліційні переговори із СДПН. Перші переговори мають відбутися наступного тижня. Виконавчий орган ХДС на рівні земель раніше одноголосно ухвалив рішення розпочати консультації із СДПН. У середу земельний виконавчий орган СДПН вже висловився за переговори про союз з ХДС.

.

Читайте також:  Росія розпочала великі військові маневри у водах Арктики

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я