Як Брендан Фрейзер перетворився з головного невдахи Голівуду на кандидата на «Оскар»

372

Свого часу Преображення Брендана Фрейзер стало предметом численних знущань. Тисячі колишніх шанувальників знущалися над страждаючим актором, єхидно радячи йому скоріше вирушити до тренажерної зали. Навіть коли на світ божий випливли обставини, через які Брендан потрапив у біду, люди не перестали знущатися з артиста. Проте Брендан знайшов у собі сили подолати всі проблеми і зараз впевнено прокладає собі дорогу до «Оскара»!

Преображення Брендана Фрейзер. Як це було

Вроджений артист

Кар’єра майбутньої зірки розпочалася у Лондоні. Там підлітка-Брендана побачив агент театральної трупи. Вперше зійшовши на підмостки, Фрейзер одразу ж зрозумів: саме цим він хоче займатися все життя! Проте Брендан спочатку дисципліновано закінчив школу. Більше того, актор навіть обзавівся дипломом театрального вузу, перш ніж кинутися окресливши голову у світ театру та кіно!

Справжній успіх Брендан отримав наприкінці 90-х, коли на екрани практично поспіль вийшли. «Вибух з минулого», «Джордж із джунглів» та «Мумія». Красень, багатій, щасливий чоловік і батько — здавалося, Фрейзер ще в юності здійснив мрію кожного другого чоловіка. Але потім над Бренданом почали згущуватись хмари.

Суцільні проблеми

Спочатку від актора пішла дружина, забравши трьох дітей. Потім адвокати спустили стан Брендана у трубу буквально за рік. Репутацію Фрейзер теж розгубив, гарячково знімаючись у фільмах середньої руки заради грошей на аліменти. Вишнею на торті стали проблеми зі здоров’ям, що стрімко накопичуються.

Прощання з матір’ю, життя якої забрав рак. Ганебні та принизливі домагання людей похилого віку з вищої ліги Голлівуду. Постійні знущання з боку колишніх шанувальників. Клінічна депресія. Здавалося, що з цієї ями Фрейзер вже не вибратися. Але артист примудрився-таки зробити неможливе!

Повернення до сідла

Нове перетворення Брендана Фрейзера почалося з довгого та болісного процесу приведення себе у форму. А потім на зв’язок із чоловіком вийшов режисер Даррен Аронофскі. Творець запропонував Фрейзер можливість проявити себе. Але заради цього Брендану довелося знову погладшати… Втім, як показала практика, воно того варте!

Читайте також:  З якими бідами боровся Вахтанг Кікабідзе останні 10 років свого життя

Роль у непростій стрічці Аронофскі «Кіт» дозволила Фрейзеру повністю розкрити свій серйозний драматичний талант. Несподівано з’ясувалося, що за роки забуття Брендан зовсім не розучився грати на сцені! Ну а трагічна історія Фрейзера дала актору можливість повною мірою відчути всі проблеми, які дошкуляли його 270-кілограмовому персонажу.

Так, заради ролі Фрейзер був змушений наїсти 15 кілограмів, щодня розгулювати в силіконовому костюмі на все тіло і терпіти шестигодинний процес одягу в цей костюм. Але тепер голлівудські ділки визнають: Брендан-то все ще здатний на багато! Фрейзер уже отримав за роль у «Кіті» титул найкращого актора за версією SAG Awards та номінацію на «Золотий глобус». А експерти шепочуться – цього року актору точно дістанеться жаданий «Оскар»!

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я