Кречмер закликав до відкритих дебатів у Німеччині

11

Неприпустимо, коли людей дискредитують за думку, відмінну від загальноприйнятого.

 

Кречмер закликав до відкритих дебатів у Німеччині

Прем’єр-міністр Саксонії Міхаель Кречмер (ХДС) закликав до відкритих політичних дебатів у Німеччині та розкритикував «культуру замовчування». «Ми маємо бути чіткими у своєму тоні та гідними у своїх аргументах», – сказав він у середу в Дрездені в інтерв’ю Deutsche Presse-Agentur.

Однак, за його словами, зараз існує феномен, коли людей звітують і дискредитують, якщо вони висловлюють думку, відмінну від загальноприйнятого. “Це не працює. Це створює складний соціальний клімат».

«Нам уже зараз доведеться докладати зусиль, щоб обмінюватися фактичними поглядами на проблеми та переконувати один одного. Такий дискурс украй необхідний», – сказав глава уряду. За його словами, до таких думок, як думка Клаудії Пехштайн, потрібно ставитися терпимо. «Якщо ми обговорюватимемо це розумно, можливо, будуть моменти, в яких ми не погодимося, тому що аргументи теж не вірні. Але тоді ви не ризикуєте затаврувати людей. Ми маємо бути більш терпимими».

Найближчим часом Кречмер планує зустріч із Пехштайном.

Ковзанярка Пехштайн з’явилася на заході ХДС минулими вихідними у формі федеральної поліції. Серед іншого, вона закликала до депортації прохачів притулку, які отримали відмову, та обґрунтувала це підвищенням безпеки у повсякденному житті. Після цього її звинуватили у популізмі. Її також критикували за носіння форми, і федеральна поліція розпочала розслідування. Вона одержала підтримку від провідних політиків ХДС/ХСС. Кречмер хоче зустрітися зі спортсменкою найближчим часом.

Нещодавно він також провів захоплюючу бесіду з професором Дірком Ошманом із Лейпцигу, сказав Кречмер. «Це був цікавий вечір для всіх учасників, ми повернулися додому розумніше, ніж прийшли. Це, зрештою, і є метою вчення». Ошманн спричинив фурор своєю книгою «Схід – західнонімецький винахід».

Читайте також:  Пошуки на рейхсбюргерській сцені

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я