Кречмер бачить потенціал для розвитку відносин із США

13

Низка німецьких компаній оголосила, що вони розглядають можливість інвестицій у США.

 

Кречмер бачить потенціал для розвитку відносин із США

Ідемо на Захід: прем’єр-міністр Саксонії Міхаель Кречмер (ХДС) відчув дух оптимізму під час свого візиту до США і бачить великий потенціал для процвітання. “Американці цікаві та зацікавлені в нових технологіях”, – сказав він після закінчення своєї поїздки в Нью-Йорку в четвер. «Я вважаю, що така інноваційна держава, як Саксонія, безперечно може набрати тут окуляри». Є також точки дотику в галузі культури, сказав він.

«Ми повинні підтримувати діалог один з одним, залишатися допитливими, – сказав Кречмер. – Нам є чому повчитися у таких країн, як США, навіть якщо ми не зобов’язані переймати все». «Але там так багато пропозицій та готовності до інновацій, орієнтації на продуктивність, конкуренцію». Він сказав, що важливо бачити можливість у новому та невідомому незнайомцю: «Цього я теж бажаю».

Кречмер за «заморожування» війни та за дипломатичні ініціативи

Кречмер позитивно відгукнувся про Закон про зниження інфляції. З його допомогою США запустили програму, з якої мають надійти сотні мільярдів доларів у вигляді субсидій на захист клімату. Низка німецьких компаній оголосила про те, що вони розглядають можливість інвестицій у США. «Є всі підстави подумати про те, щоб зробити щось подібне до Європи», – сказав Кречмер. Європейський Союз повинен буде прийняти це змагання та знайти свої власні інструменти, які б забезпечили відкритість технологій, але насамперед регулювали б фінансування.

За останні кілька днів Кречмер відвідав Нью-Йорк та американський штат Пенсільванія, а також відкрив спеціальну виставку, присвячену Моравській церкві братів – протестантській деномінації. Перед від’їздом у четвер він хотів зустрітися з колишнім держсекретарем США Генрі Кісінджером, якому наприкінці травня виповниться 100 років. За словами Кречмера, вони також мали обговорити війну в Україні. Заклик Кречмера до «заморожування» війни викликав багато критики у Німеччині.

Читайте також:  В'юст закликає до подальших пожертв для жертв землетрусу

Кречмер нагадав присутнім, що на цій війні зосереджено увагу не лише Європи. Світ великий. Багато країн хотіли б покласти край цьому конфлікту та пов’язаним з ним побоюванням. «Вмирання має припинитися». Необхідні рішучіші дипломатичні ініціативи, а не лише постачання зброї, щоб відповісти на цю велику несправедливість.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я